reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nie powiedział ile ma cm bo mówił że do 13 tygodnia się mierzy niby więc nie wiem niestety. Pewnie na polowkowym jak będzie mierzyl kości to pewnie powie
Yhmm
Kurde bo jak pytam o wiek ciąży to różnie dziewczyny podają - raz tydz ciąży raz wiek płodu - stąd pytanie o cm bo to dla mnie miarodajne w miarę jest:p
 
reklama
Nadrobilam zaległości, staram się czytać na bieżąco, gorzej znaleźć czas żeby Wam tu odpisać ;) u mnie będzie różnica wieku 4,5 lat między najstarszą, a młodszy będzie miał 3 lata i 2 miesiące ;p zobaczymy. Bardziej boję się o syna, bo to takie mamusi.., a córeczka się cieszy, chce pomagać :) Imię dla dziewczynki mamy- będzie Maria, a chłopiec być może Konrad.. Leon też wchodzi w rachubę. Ja mam wizytę we wtorek, też już odliczam z tym że maz nie chce poznać płci i nie wiem jak to ugryźć, bo mnie tak korci! A już przy poprzedniej dwójce on mi ustąpił, więc teraz ja bym musiała przystań na jego.. Zobaczymy ;) my już też choinkę mamy ubrana, bo córka obchodzi w poniedziałek swoje 4 urodziny i już bardzo chciała, a co do świąt to ja zawsze zbytnio się wzruszam w takich momentach.., a teraz to będzie nasze drugie Boże Narodzenie bez mojego taty, więc jestem przybita :( ale trzeba przetrwać.

Witam nowe mamy :) i gratuluję udanych wizyt. Pewnie odezwę się dopiero we wtorek po wizycie. Pozdrawiam!
 
Yhmm
Kurde bo jak pytam o wiek ciąży to różnie dziewczyny podają - raz tydz ciąży raz wiek płodu - stąd pytanie o cm bo to dla mnie miarodajne w miarę jest:p
Już teraz nie pamiętam dokładnie mogę ci sprawdzić jutro jak mi przypomniał ale na prenatalnym jak byłam to był 13 tydzień i chyba 4lub 5 dzień i maluch miał chyba coś koło 7 cm ale to dokładnie bym mogła ci powiedzieć jutro jak nie zapomnę więc możesz się przypomnieć to sprawdzę :-)
 
No i jestem po pierwszym badaniu prenatalnych wiek ciąży 12i1 :) Przyziernosc krakowa 1,21 , maluch ma 5,5 cm serduszko ładnie bije mam nadzieje ze jutrzejsze badania krwi to tylko formalność ;)
Gratulacje u mnie przeziernosc wynosiła 2,3 u wyniki wszystkie były ok i szczegółowe badanie usg tak samo :-) myślę że u ciebie też tak będzie
 
Znowu zaczynacie z jedzeniem! (swoją drogą wygląda smakowicie :D)
Ale nie od teraz mam smaka na makaron, więc na jutro zaplanowałam sałatkę makaronową - i brzuszek będzie szczęśliwy ;) Ale tak ładnie to to raczej nie będzie wyglądało...
Jeszcze sałatki z tuńczyka nie wykluczam na jutro plus kolejny dzień zupy rybnej z grzankami - cóż trzeba wykończyć wielki gar jaki zrobiłam :p
 
Znowu zaczynacie z jedzeniem! (swoją drogą wygląda smakowicie :D)
Ale nie od teraz mam smaka na makaron, więc na jutro zaplanowałam sałatkę makaronową - i brzuszek będzie szczęśliwy ;) Ale tak ładnie to to raczej nie będzie wyglądało...
Jeszcze sałatki z tuńczyka nie wykluczam na jutro plus kolejny dzień zupy rybnej z grzankami - cóż trzeba wykończyć wielki gar jaki zrobiłam :p
Kurde a ja miałam smaka ostatnio na tuńczyka i tak mnie koleżanka dietetyczka postraszyla:p że to najgorszy wybór! I raczej nie poleca, a se specjalnie rio mare kupiłam i dupa [emoji47][emoji24]
 
reklama
Do góry