reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
1513350180-5183b5ef85929801-aaaaaa.jpeg


Moje bobo [emoji5][emoji5]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey dziewczyny już po prenatalnym :) wszystko super;) Maluch rośnie, zdrowy, żadnego ryzyka. Ma już 56g, wg USG to 13tc także prawidłowo rozwija się:)
Trafiłam do szpitala w którym będę rodzić, mój mąż nie mógł wejść ze mną, bo czekałam na oddziale gin na badanie...szkoda. Przyznam, że przez chwile miałam syndrom fartucha :) Szpital, piguły, łóżka...siedziałam jak na skazaniu, obok trakt porodowy i oddział noworodkowy..Ale miła atmosfera, spotkałam mojego lekarza, a genetyk który mi robił USg bardzo fajny gość. Włączył sobie swoją ulubioną rockową muzykę, podśpiewywał, tyle mi naopowiadał na tym USG, że leżąc juz mi się spać zachciało :)
Wyniki krwi dostanę jak napiszę sms'a. Jeżeli by było coś nie tak, to będą dzwonić.
Nie wiemy kto jeszcze mieszka w brzuszku, bobas tak się kręcił, że ciężko było uchwycić :)
Jestem spokojna i Happy.
To super [emoji7][emoji173] gratulacje!
A ile ma cm?
 
Witam.
Ja pierwsza ciaze też miałam z przygodami.
Niedoczynność tarczycy, później cukrzyca ciążowa. Miałam nie przyjemność picia trzy razy tego paskudztwa. Ale synek zdrowy. Miał podawana glukoza po porodzi i sprawdzali poziom cukru.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
O jejku ja nie dam rady teraz na pewno wypić tej cholernej glukozy :( niecierpię tego... Ale dla dziecka muszę wszystko wytrzymać... byłaś pod stałą opieką diabetologa ?
 
Ja jak miałam mieć badana glukozę, to mąż mi dał w butelce sok z cytryny. Dolałam to do tego cukru i naprawdę było ok w smaku.

Pytałam się przed badaniem czy można i mówiły że nie ma żadnego problemu. Nie wpłynie to na wyniki.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No na dodatkowe polowkowe to ciężko z zapisami do niektórzy lekarzy...trzeba by było 2 miesiące przed....nie mówiąc o tym że jakbym chciała być prowadzona przez lekarza u którego robiłam ust genetyczne to musiałabym się zapisać miesiąc przed ciąża[emoji1]

A tak poza tym to opowiem wam co mi.się trafiło...wczoraj pisałam że chyba mam jakaś infekcje...W nocy Tak mnie klucie w pochwie złapali że od 2 w nocy tylko przysypialam i budziłam się...takie pulsujace klucie..nie miałam tego wcześniej...rano wstałam I jakby jajników lewy mnie bolał...poszłam do lekarza tego co mnie na NFZ prowadzi i zapisał mi globulki ...
No i jeszcze po wizycie odebrałam wyniki moczu i chyba mam w nim pojedyncze bakterie i liczne kryształki szczawianu wapnia ....dupa już nie będę się stresowala powtórzę wyniki w styczniu przed wizytą ...może źle pobralam próbkę moczu...I będę pila więcej wody na te kryształki .... któraś ma podobnie z tym moczem?

gannpc0zklvjbsae.png

Ja mam ciągle bakterie w moczu. Brałam urinal ale chyba nie obejdzie się bez antybiotyku.
 
Do góry