reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Wiesz tyle, że ja już dawno nie mogę wielu rzeczy roić bo mam brzunio a gdzie tam do końca. No i kręgosłup daje znac o sobie. Brzunio ma swoje plusy ale też minusy :)


No właśnie miałam jeszcze dopowiedzieć, że teraz wyczekujemy tego brzuszka niecierpliwie, a pewnie za parę tygodni będziemy ostro przeklinać jak przyjdzie pomalować paznokcie, zawiązać buty, ogolić nogi... :D
 
No właśnie miałam jeszcze dopowiedzieć, że teraz wyczekujemy tego brzuszka niecierpliwie, a pewnie za parę tygodni będziemy ostro przeklinać jak przyjdzie pomalować paznokcie, zawiązać buty, ogolić nogi... :D
no ja do tego w nocy wstaję 3 razy na siku, 2 razy budzi mnie kot, 1 raz pies, 3 razy kręgosłup :D mój organizm będzie przygotowany w 100% na przyjście dziecka :D
 
Witajcie w sobotę ;)
Noc taka sobie, bo młody nie zdążył do wc i trzeba było przebierać kilka razy. Ja i mąż czujemy że coś nam w brzuchu się przelewa, postanowiłam lekko pojeść ten dzień, dwa wodę małymi łykami. Młody też na diecie, tyle że on głodny i chciałby wszystko, a nie może :(
Dzisiaj rano spadł śnieg, jest pięknie;) Jeszcze przy choince to magię świąt już czuję :)
Ja też ciągle wyczekuję brzuszka, wiem że troszkę się zaokrągliłam, ale czekam aż będzie już widoczny :) Nie taki wzdęciowy, ale prawdziwy ciążowy :)
W poprzedniej ciąży byłam chuda, to dlugo brzuszka nie miałam, teraz może szybciej doczekam :)
 
Śniegu też zazdroszczę! :D (Ostatnio ciągle czegoś komuś zazdroszczę :D )
To biorąc to wszystko pod uwagę, będę cierpliwie czekać na brzuszek hehe :)
U mnie dzisiaj w planie placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym:cool2: (mąż obiecał), a poza tym zakupy i hiper gruntowne porządki w domu. W soboty mam zawsze nadmiar energii :)
 
@kasiaa12 to się biedak musiał na męczyć [emoji29]

Witam się z rana. Ale po spałam w nocy. Synek się zlitowal raz tylko się obudził .
Wczoraj u braliśmy choinke. I jak jiz zaczęłam czuć ten świąteczny klimat to dostałam wiadomość ze córeczka znajomej zmarła wczoraj podczas operacji. W październiku skończyła 2 latka. Ale nie zlicze ile ta malutka miała operacji. Urodziła się z bardzo poważna wada genetyczna serduszka. Większość czasu w szpitalach spędzali wiecznie podpieta pod niezliczoną ilość rurek. Podziwiam jej mamę o taka walkę o dziecko. Lekarz proponował jej usunięcie ciąży ze względu na ta wadę ale mimo wszystko dala jej szansę i niestety przegrali. Cały wieczór byłam przybita... bo jiz prawie na prostej były [emoji29]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Straszne są takie historie.. ;(

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamuśki ja to dziś średnio pospalam...jakieś głupie sny miałam już nie pamiętam co ale wiem że głupoty[emoji20] wczoraj użyłam ostatnie okno ...teraz czas na szafki w kuchni[emoji12] nie wiem kiedy ale do świąt chyba zdążę [emoji1] zaraz wstaję i robię śniadanko...mieliśmy dziś iść do znajomych...Ale coś się znowu skomplikowalo i nie wiem czy dojdzie do skutku ... trudno dowiedza się wszyscy w maju jak urodze[emoji13]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śniegu też zazdroszczę! :D (Ostatnio ciągle czegoś komuś zazdroszczę :D )
To biorąc to wszystko pod uwagę, będę cierpliwie czekać na brzuszek hehe :)
U mnie dzisiaj w planie placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym:cool2: (mąż obiecał), a poza tym zakupy i hiper gruntowne porządki w domu. W soboty mam zawsze nadmiar energii :)
A ja wczoraj po południu przy okazji porządków w kuchni zrobiłam łazanki i będą na dzisiaj, akurat się przegryza;) No i pewnie na poniedziałek;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@nastepnawkolejce Placki ziemniaczane :cool2: uwielbiam placki z sosem mięsnym, pieczarkowym , z cukrem, z jogurtem ... no i narobiona ochota ;) a dzis już jem u rodziców, i nie wiem co tam zrobią.
Miałam właśnie dziś wziąć się na porządki przed świętami, ale pomyślałam, że mam jeszcze cały tydzień przyszły wolne to zdąże. I tak sporo rzeczy poczeka na mężą.

Też mam brzuszek taki fajny, niby wiem że to mój tłuszczyk ale pod spodem wypycha się dzidzia i odrazu inaczej się z tym czuje ;) Ciągle też nie mogę się oduczyć takich szybkich ruchów, przy wstawaniu czy siadaniu na łóżku.
 
Do góry