reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Może jeszcze mu ten ząbek jakoś się utrzyma.

Mnie dziewczyny choroba tak rozkłada, że płuca zaraz wypluje, wczoraj było jeszcze względnie, ale dzisiaj to jakiś dramat.. Na dodatek dzieci w domu też chore, nie ogarniam nic ;/ czym się ratować?
Wizytą u lekarza, żadna choroba nie jest dobra dla ciąży :(
No chyba ,że możesz czosnek jeść w ilościach dużych to spróbuj
 
Najlepiej do lekarza. Pij rumianek ciepły, pomaga wykrztusić. Czosnek, miód i dużo leż.

Nabrałam przez was smak na placki ziemniaczane :D właśnie zrobilam :D
 
Cześć dziewczyny, przed chwila znalazłam forum. Również mam termin na czerwiec aczkolwiek końcówka 26. Drugie dziecko,
różnica wieku mówią ze spora 5 lat. Jestem ze Śląska, może jest tu jakaś mama z okolic? Pozdrawiam was i brzuszki :)
Są ślazaczki! Ja, ja:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry