reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Witajcie :)
Ja mam brzuszek lekko wzdęty, ale siostra mi powiedziała, że już mnie wysadziło i widać, że to nie tylko wzdęcie.
Ja ogółem od dwóch dni czuję napiętą skórę na brzuchu, jakbym ubrała ciasną koszulkę :) I chyba wszystko w środku mi się rozrasta, bo czuję pobolewanie pod żebrami, cały brzuch co jakiś czas pobolewa.
Zrosty po cesarce dają mi się też we znaki..czuję je coraz mocniej, za tydzień wizyta to zapytam czy tak to musi już byc. Wiem, że będą boleć, lekarz mi mówił o takiej możliwości.

Ja już mam choinkę :) Dzisiaj kupiliśmy jodłę kaukaską, będziemy ozdabiać :D
 
Mi wyskakuje sttasznie duzo krost na dekolcie i plecach i slabo chca znikac a ciagle cos nowego :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam fatalną cerę od samego początku jak jestem w ciąży i to nie są nawet krostki tylko normalne wypryski na policzkach, brodzie, czole, nawet na szyi. Już ładnych kilka lat czegoś takiego nie miałam. Ale jak byłam u dermatologa to usłyszałam tylko "Pani jest w ciąży to ja nic nie poradzę". Teraz jak jestem więcej w domu i się nie maluje, pielęgnacja też minimalistyczna to nieco się poprawiło, ale myślę że taka piękna zostanę już do końca ciąży ;)
 
Ja nie mam na szczęście żadnych wyprysków jiz. Na początku miałam sporo.

Ja właśnie zjadłam solidna porcję lazani [emoji39] wieki nie jadłam.

Ja juz czekam na niedziele aż ubierzemy choinke :) synek będzie miał radoche. Puki co uszylam obrus świąteczny i bieżnik na komodę do tego skrzaty dwa. I robiliśmy z synkiem wczoraj sniezynki z papieru :) wczoraj cześć okien po mylam myślałam że dzisiaj skończę to na dworze leje i wiatr okropny... podwórko tez wczoraj całe po sprzątalam bo przez wiatr się na nioslo i pies się lenil ostanio to wszędzie była sierść.. a i mąż zrobił dwa renifery ze stali nie rdzewnej to tez juz stoją na kominku ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Myśmy miały z córką odwiedziny koleżanek z dziećmi, więc się wyszaleli a myśmy pogadały ;)

Na obiad zrobiłam ogórkowa.
Miłego dnia, u nas piękne słonko.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim,
Mam pytanie czy którejś z Was też pogorszyła się cera? Ja od ok. 2 tygodni mam wysyp pryszczy :dry:
Jestem w 11tc
Ja też miałam do tej pory czysta cerę a teraz normalnie na linii żuchwy wokoło ust i na dekolcie masakra, za to paznokcie zrobiły mi się mocniejsze i są długie :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jakieś 2-3 tygodnie temu to miałam na twarzy jednego wielkiego pryszcza :oo2: cała broda! Teraz się trochę uspokoiło, ale gdzie niegdzie jakiś wyskoczy. Najgorsze jest to,że zostały mi ślady i nie chcą zabardzo zniknąć :sad:
 
reklama
Bylam dzis u lekarza i przepisal mi tabletki na zle samopoczucie w ciazy.
Wiem ze jest tu jakas dziewczyna co mieszka w Belgii ( albo mi sie cos pokrecilo) wiec moze cos wiecej wie na temat tych tabletek.
Chodzi mi konkretnie o AGYRAX
W aptece w Berlinie normalnie sie ich nie dostanie bo sa ekstra sprowadzane wlasnie z Belgii.
Niestety ani lekarz ani babka w aptece nie potrafili mi powiedziec jak mam te tabletki brac. Czy rano, czy wieczorem, czy przed czy tez po jedzeniu.
Jedyne co wiem to tyle ze mam brac jedna tabletke, ktora najchętniej juz teraz bym wzięła
 
Do góry