reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja dzisiaj sama sobie zrobiłam prezent na Mikołajki. Dałam się przekonać siostrze i kupiłyśmy kilka sztuk śpioszków, koszulek, spodenek. No nie mogłam.... :) Miałam tego nie robić, ale rozczuliłam się w sklepie nad śpioszkami :) teraz czekaja aż jeszcze przy mężu powzruszam się troszkę jakie to słodkie :)

Ja dzisiaj mam ziemniaki w mundurkach i śledziki - ciekawe czy dam rade to zjeść :D
 
Ja bym coś zjadła ale nie wiem co :D odwieczny problem....
To ja mam np. odwrotnie - co chwila "wpada" mi ochota na coś.. Aż czasem ciężko nadążyć, mąż się śmieje, że nie mogę sama chodzić do sklepu, bo pół wyniose :) coś w tym jest niestety..

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie skończyłam robić roladki z piersi indyka z pieczarkami w sosie pieczarkowym :) juz mi pachnie w calym domu, slina leci ale poczekam na narzeczonego az wrócić z pracy :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od jakiegos czasu mega na kwasne wiec zrobilam gar bigosui jem juz drugi dzien :) a na sniadanie dzis ogorki kiszone :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry