reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nie wiem, na razie 21 mam usg genetyczne. Zobaczymy co mi ba nim lekarz powie. Boje się czy będzie ok... A ty robisz badania?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem, na razie 21 mam usg genetyczne. Zobaczymy co mi ba nim lekarz powie. Boje się czy będzie ok... A ty robisz badania?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też jestem po stracie i to z powodu wady płodu a nie nieutrzymania ciąży. Robiłam prenatalne USG + test PAPA. Tam wyszło OK i nie zdecydowałam się na dalszą diagnostykę
 
Witamy w naszych skromnym gronie[emoji1] myślę tak jak dziewczyny ze to co czujesz to twój mały skarb [emoji7] ja jestem w pierwszej ciąży 15t5d i już też od jakiegoś czasu wydaje mi się ze coś czuję...nie codziennie ale zdarza się i myślę że to moja córcia[emoji7]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Córcia fika koziołki
1f642.png
krwiaka nie ma ale żeby nie było tak super to łożysko położone nisko w większości na tylnej ścianie całkowicie pokrywa ujście wewnętrzne szyjki ... modlimy się żeby się podniosło
Super z już masz tego krwiaka z głowy![emoji1] zobaczysz na następnej wizycie łożysko też będzie już wysoko trzymam kciuki i nie ma w ogóle innej opcji ! Ja muszę jeszcze poczekać do poniedziałku i wtedy będę podgladala moja dzidzia co u niej. I to najpierw rano na NFZ A potem popołudniu prywatnie i prawdopodobnie pierwszy raz będzie ze mną partner...ciekawe czy potwierdzą płeć?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super z już masz tego krwiaka z głowy![emoji1] zobaczysz na następnej wizycie łożysko też będzie już wysoko trzymam kciuki i nie ma w ogóle innej opcji ! Ja muszę jeszcze poczekać do poniedziałku i wtedy będę podgladala moja dzidzia co u niej. I to najpierw rano na NFZ A potem popołudniu prywatnie i prawdopodobnie pierwszy raz będzie ze mną partner...ciekawe czy potwierdzą płeć?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
ja to z tego wszystkiego nie zapytałam o potwierdzenie :)
 
Nie wiem, na razie 21 mam usg genetyczne. Zobaczymy co mi ba nim lekarz powie. Boje się czy będzie ok... A ty robisz badania?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A już miałam tydzień temu, na skierowanie.
Tobie też ono się należy.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,
witam nową mamusię i gratuluję wizyt :)
Ja też wczoraj miałam wizytę u swojego gin, ale że niedawno miałam genetyczne to wizyta była ekspresowa. Poprosiłam go tylko o skontrolowanie szyjki macicy i przy okazji potwierdził mi synka :)
Kazał mi się już umawiać na połówkowe, dał zwolnienie i kolejna wizyta 9 stycznia.
Ja też czasami odczuwam "coś" w podbrzuszu, ale uważam jednak, że to jelita. Jak będę czuła ruchy codziennie to uznam, że to to :))
 
a mi lekarka nic nie powiedziała o płci :(
Może poprostu dzidzia jej się nie pokazala wtedy nic nie mówią bo przecież nie będą zgadywać i wprowadzac w błąd...następnym razem zapytasz się czy już coś widzi [emoji1]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas na kolacje pizza domowa, bo obiad dla męża nie wyszedł, spałam ponad godzinę dzisiaj po południu;)
Więc w sumie obiado kolacja, z tym że myśmy z młodą jadły pałki z kurczaka, ale to było ok 14.
Tortille z kurczakiem i warzywami też lubię.


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry