reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A ja dziś mikołajkowo sobie udekorowałam mieszkanie, świeczki, choinka, podszewki w łosie, cottonballsy, filcowe podkładki. Teraz sobie siedzę w takim ładnym pokoju, piję herbatę z cytryną i mam radochę :D pogoda u nas paskudna więc wyjdę co najwyżej do sklepu bo chcę upiec owsiane muffiny :)
 
Fakt pogoda nie nastraja do wyjścia ale niestety byłam zmuszona bo dziś miałam kontrolę u endokrynologa ...wyniki trochę lepsze niż ostatnio [emoji1] nadal bez leków ...kontrola ostatni stycznia....
Propo ogorkowej to u mnie dziś drugi dzień...została mi jeszcze ale już się przejadlam...teraz nie wiem na co mam ochotę...ale coś bym wszamała[emoji1] zostały mi placki ziemniaczane z obiadu może zjem je tym razem z cukrem i śmietaną? ...kebab za mną chodzi od wczoraj....może zgrzesze w weekend [emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
To uważaj na siebie! Powodzenia :)

Któraś z Was pisała o takich roladkach z tortilli - jeju, takiego smaka mi zrobiła, że dziś rano, po pracy podjechałam do sklepu, kupiłam składniki wg mojej wizji (tortilla, kukurydza, tuńczyk w oleju, kiełki z rzodkiewki, serek Philadelphia, cebula) i właśnie zjadłam jedną wielką tortillę - no jestem w niebie :D
Ja dzisiaj będę robić na kolację ale doszłam do wniosku że jednak z zamiast tuńczyka z puszki dam szyke, bo podejrzewam że sama bym musiała to wszystko zjeść a mąż by nawet nie tknal. Myślę że wyjdzie smaczne i zrobię to na spotkanie z dziewczynami. Tylko zastanawiam się czy dzisiaj trochę tej tortilli nie podgrzać na patelni zanim ja skręć :-)
Mowia ze to na chlopaka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj dużo mówią :-) U mnie ma być chłopiec wstępnie a ja mam ciągle ochotę na słodkie :-)
 
Witajcie trochę późno ale chciałam się przywitać. Mam na imie Kasia 36 lat i dwoje dzieci.
W lipcu straciłam trzecią ciąże w 9 tc (chociaż od pierwszej wizyty było nie tak). Teraz udało mi się dobrnąć już trochę dalej i chyba nie zapeszając mam szansę zostać czerwcową mamą (termin 29.06)
Próbowała was nadgonić, ale nie da się za dużo tu tego...
Przy okazji mam do was pytanie jako że większość jest już bardziej zaawansowana:
Jestem teraz w 11 t.c. Od trzech dni odczuwam coraz silniejsze "pulsowanie" i jakby wypychanie w podbrzuszu. Jakby to miało miejsce za kolejne kilka tygodni w ciemno stwierdziłabym ruchy (bo jest to identyczne uczucie jak w 2 pierwszych ciążach odczuwałam ruchy) Ale to przecież o wiele za wcześnie... Czy któraś z was też tak miała?
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Córcia fika koziołki
1f642.png
krwiaka nie ma ale żeby nie było tak super to łożysko położone nisko w większości na tylnej ścianie całkowicie pokrywa ujście wewnętrzne szyjki ... modlimy się żeby się podniosło
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Córcia fika koziołki
1f642.png
krwiaka nie ma ale żeby nie było tak super to łożysko położone nisko w większości na tylnej ścianie całkowicie pokrywa ujście wewnętrzne szyjki ... modlimy się żeby się podniosło
krwiak się wchłonął to i łożysko się podniesie, trzeba być dobrej myśli :) będzie dobrze, ważne że córcia fika ;)
 
Witajcie trochę późno ale chciałam się przywitać. Mam na imie Kasia 36 lat i dwoje dzieci.
W lipcu straciłam trzecią ciąże w 9 tc (chociaż od pierwszej wizyty było nie tak). Teraz udało mi się dobrnąć już trochę dalej i chyba nie zapeszając mam szansę zostać czerwcową mamą (termin 29.06)
Próbowała was nadgonić, ale nie da się za dużo tu tego...
Przy okazji mam do was pytanie jako że większość jest już bardziej zaawansowana:
Jestem teraz w 11 t.c. Od trzech dni odczuwam coraz silniejsze "pulsowanie" i jakby wypychanie w podbrzuszu. Jakby to miało miejsce za kolejne kilka tygodni w ciemno stwierdziłabym ruchy (bo jest to identyczne uczucie jak w 2 pierwszych ciążach odczuwałam ruchy) Ale to przecież o wiele za wcześnie... Czy któraś z was też tak miała?
witaj! podobno przy kolejnych ciążach czuć maluszka wcześniej, a jak do tego jesteś szczupła to możliwe że to jednak to :) ja poczułam ruchy wczoraj i też niby za wcześnie, ale to moja 3 ciąża więc może już być na tym etapie
 
reklama
Witajcie trochę późno ale chciałam się przywitać. Mam na imie Kasia 36 lat i dwoje dzieci.
W lipcu straciłam trzecią ciąże w 9 tc (chociaż od pierwszej wizyty było nie tak). Teraz udało mi się dobrnąć już trochę dalej i chyba nie zapeszając mam szansę zostać czerwcową mamą (termin 29.06)
Próbowała was nadgonić, ale nie da się za dużo tu tego...
Przy okazji mam do was pytanie jako że większość jest już bardziej zaawansowana:
Jestem teraz w 11 t.c. Od trzech dni odczuwam coraz silniejsze "pulsowanie" i jakby wypychanie w podbrzuszu. Jakby to miało miejsce za kolejne kilka tygodni w ciemno stwierdziłabym ruchy (bo jest to identyczne uczucie jak w 2 pierwszych ciążach odczuwałam ruchy) Ale to przecież o wiele za wcześnie... Czy któraś z was też tak miała?
Witaj, rozgość się u nas;)
Teoretycznie ruchy czuję się w 1szsj ciąży między 18 a 20 t. Ja nie jest szczupła a poczułam e 15-16.
A w kolejnej ciąży od ok 16 w teorii a ja teraz gdzieś w 12 t czulam ale podobnie jak Ty zastanawiałam się czy to już.
Teraz jestem w skończonym 13 i jestem pewna że to co czuje to dzidzia.
Także wydaje mi się że u Ciebie temu mogą to być ruchy.

Ja poroniłam koniec lipca/ początek sierpnia w 7t. ;(

Robisz badania prenatalne?


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry