reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej
U mnie wszystko w porządku. "Dzieciak" jak to Pan Dr określał jest zdrowy. Ehh

Ale ogólnie facet spoko, konkretny i nie czepiał się. Tylko ja jestem durna, bo pytał się mnie czy nie zrobić mi genetycznego , bo już najwyższy czas. A ja ze nie, bo jestem umowiona na pon [emoji19] Mam ochotę sobie palnąć w łeb. Tym bardziej że na korytarzu słyszałam że dziewczyny mówiły ze w Białymstoku to jeden z lepszych specjalistów. No i na pewno wyszłoby taniej niż w Wwie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze, że z maluszkiem OK :)
 
reklama
No i nadal nie znam płci [emoji24], bo się nie spytałam. Ale byłam już tak zmęczona ze nawet nie pamiętałam dnia om [emoji47]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
U mnie wszystko w porządku. "Dzieciak" jak to Pan Dr określał jest zdrowy. Ehh

Ale ogólnie facet spoko, konkretny i nie czepiał się. Tylko ja jestem durna, bo pytał się mnie czy nie zrobić mi genetycznego , bo już najwyższy czas. A ja ze nie, bo jestem umowiona na pon [emoji19] Mam ochotę sobie palnąć w łeb. Tym bardziej że na korytarzu słyszałam że dziewczyny mówiły ze w Białymstoku to jeden z lepszych specjalistów. No i na pewno wyszłoby taniej niż w Wwie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
noo trochę nie wyszło. a gdzie/u kogo robiłaś w białym?
 
Hej
ja też po genetycznych, wszystko ok, czekam na Pappa wyniki.
Dzidziek starszy, z OM wychodzi 13t2d. Doktor powiedziała że wszystko ok, płci dalej nie znam :(
Dziś za to moje samopoczucie to masakra, wstałam rano i wysmarkałam nos, poszła mi krew i leciała długo z takimi skrzepami. Jakieś 20 min później odkaszlnęłam sobie i leciałam wymiotować, w wymiotach były takie żyłki krwi, czy mogło z nosa do gardła mi spłynąć?
Teraz znowu krwotok z nosa, nic nie robiłam, leżałam na kanapie.
Idę jutro do rodzinnego bo mnie to martwi...
 
Hej
ja też po genetycznych, wszystko ok, czekam na Pappa wyniki.
Dzidziek starszy, z OM wychodzi 13t2d. Doktor powiedziała że wszystko ok, płci dalej nie znam :(
Dziś za to moje samopoczucie to masakra, wstałam rano i wysmarkałam nos, poszła mi krew i leciała długo z takimi skrzepami. Jakieś 20 min później odkaszlnęłam sobie i leciałam wymiotować, w wymiotach były takie żyłki krwi, czy mogło z nosa do gardła mi spłynąć?
Teraz znowu krwotok z nosa, nic nie robiłam, leżałam na kanapie.
Idę jutro do rodzinnego bo mnie to martwi...
Jak najbardziej przy krwawieniu z nosa część krwi spływa do gardła i dalej :) A ciąża sama w sobie predysponuje do obrzęku śluzówek i w efekcie do krwawień z nosa - także spokojnie :)
 
Hej
ja też po genetycznych, wszystko ok, czekam na Pappa wyniki.
Dzidziek starszy, z OM wychodzi 13t2d. Doktor powiedziała że wszystko ok, płci dalej nie znam :(
Dziś za to moje samopoczucie to masakra, wstałam rano i wysmarkałam nos, poszła mi krew i leciała długo z takimi skrzepami. Jakieś 20 min później odkaszlnęłam sobie i leciałam wymiotować, w wymiotach były takie żyłki krwi, czy mogło z nosa do gardła mi spłynąć?
Teraz znowu krwotok z nosa, nic nie robiłam, leżałam na kanapie.
Idę jutro do rodzinnego bo mnie to martwi...

W ciąży też pękają naczynka, krew leci z nosa z dziąseł może. Mi od samego początku ciąży jak i pierwszej i drugiej mam dziąsla obrzmiałe i każde mycie zębów to krew, muszę dodatkowo dbać o zęby.
Ja wczoraj dzień też masakra i dzisiaj tez od rana :( ląduje w wc od samego rana. Jak kaszlę to już muszę być w toalecie. Jeść znowu odmawiam, bo wymiotuje :(
Kiedy to się skończy...w czerwcu :D
 
reklama
Witam Mikolajkowo :) ja dzisiaj obudzilam sie dosc wcześnie, bola mnie strasznie żebra :) koncze sniadanie i wybieram sie do chrzesniaka z mikolajkowym prezentem :) milego dnia dziewczyny :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry