reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
My stwierdzielismy ze zrobimy prezent mikolajkowo- urodzinowy. I mnie też widać. Ale zakładam luźne bluzki i jest ok.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie pod luznymi bluzkami też widać bo byłam szczupła i nie miałam brzucha więc teraz widać że coś się odznacza :-)
Dziewczyny ktore juz wiedza jaka plec sprawdzalyscie może z chińskim horoskopem płeć dziecka. Czy zgadza wam się to co lekarz powiedział.?

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wg chińskiego kalendarza powinna być córka a póki co prawdopodobnie syn będzie :-)



Dziewczyny tak trochę z innej beczki. W sobotę robimy z dziewczynami babski wieczór i każda coś przygotowuje. Nie mam zielonego pojęcia co przygotować, coś smacznego i by nie zajęło mi zbyt dużo czasu, no i najlepiej by na zimno było bo muszę to zawieźć do koleżanki która mieszka 40km ode mnie :( myślałam nad sałatka ale już jedna dziewczyna będzie robić.
 
U mnie pod luznymi bluzkami też widać bo byłam szczupła i nie miałam brzucha więc teraz widać że coś się odznacza :-)

U mnie wg chińskiego kalendarza powinna być córka a póki co prawdopodobnie syn będzie :-)



Dziewczyny tak trochę z innej beczki. W sobotę robimy z dziewczynami babski wieczór i każda coś przygotowuje. Nie mam zielonego pojęcia co przygotować, coś smacznego i by nie zajęło mi zbyt dużo czasu, no i najlepiej by na zimno było bo muszę to zawieźć do koleżanki która mieszka 40km ode mnie :( myślałam nad sałatka ale już jedna dziewczyna będzie robić.
Koreczki :)
 
Myślę nad ciastem do rwania cynamonowym żeby mama mi zrobiła bo jej zawsze super wychodzi a ja może zrobię te nagetsy :-) dzięki dziewczyny
 
Dobre też jest ciasto francuskie a w środku kurczak z cebulą i pieczarkami, albo bez nich.. Smaczne na ciepło i na zimno.
Ciasto dzielisz na kwadraty/ trójkąty i zawijasz w nie farsz, jako takie pierożki.
Dobre też jest że szpinakiem, cebulą i serem np feta..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
a my dopiero powoli zaczynamy chwalić się ciążą. wcześniej jakoś nie mogłam się przemóc, żeby mówić, bo pierwsza ciążę poroniłam i nie chciałam przechodzić przez te wszystkie "współczuje" gdyby coś poszło nie tak.
pierwsza, po mężu dowiedziała się moja mama, która akurat u nas była w odwiedzinach i nie wytrzymałam :) mama powiedziała w sekrecie tacie :D
potem odwiedzili nas znajomi i syn się wygadał. reszta mojej rodziny pewnie dowie się od mojej mamy która już po genetycznym pytała, czy w końcu może się już chwalić :)
rodzina męża jeszcze nie wiem, to od niego zależy kiedy będzie chciał im powiedzieć (o ile syn się wcześniej nie wygada...).
dziś dopiero powiedziałam w pracy - szefowi bo musiałam, reszcie, bo już naprawdę zaczyna być widać ;)
 
reklama
Dziewczyny jakie jest wasze zdanie na temat kupienia pod choinkę 7i 8 latkowi laptopa?

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że dla takiego wieku jest wiele lepszych prezentów :) I tak w domu jest pewnie komputer czy laptop więc w razie w mogą korzystać.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry