reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A sałatka z zupek chinskich? Taka salatka- nie sałatka a zawsze robi wrażenie.
Ooo ja mam przepis że oprócz kapusty pekińskiej, kukurydzy itp jest tam prażony słonecznik...
A jeszcze przychodzi tam trochę octu balsamicznego...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję za pomysł czytałam też o tym w Internecie
U mnie na imprezach zawsze pierwsze idą takie zawijane roladki z łososiem wędzonym. Na tortille (gotowe) smaruje się serek kanapkowy naturalny, na to posypuję rukolę, jeden pasek łososia skroplonego cytryna i posypanego koperkiem i to zawijam. Potem kroje na kilka części (robię tyle ile jest tych tortilli w paczce) i wygląda to bardzo ładnie, jest smaczne no i robi się jakieś 10min ;)
 
Dziewczyny smaka robicie, tymi pomysłami...[emoji33]

Zmieniając temat to co czuje od jakichś 2gi tyg to na pewno są ruchy dzidzi [emoji16]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktoś wspomniał o sałatce zupek chinskich uwielbiam ją z ogórkiem pomidorem szczypiorkiem szynka serem żółtym i jajkiem [emoji39] tonami mogę jeść chodź zupek chinskich to ja nie na widzę [emoji23]

Ja ostatnio jak się kapalam poczułam takie jakby suknie cie i myślę sobie o maluch chyba już się odzywa a po chwili sobie mowie jaka ty głupia taki maluch i koło pepka kopie i to w 12 tygodniu [emoji23] dzisiaj pokazał że jest strasznie leniwy bo nie chciało mu się obracać wiec pewien na ruchy jeszcze po czekam sobie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie na imprezach zawsze pierwsze idą takie zawijane roladki z łososiem wędzonym. Na tortille (gotowe) smaruje się serek kanapkowy naturalny, na to posypuję rukolę, jeden pasek łososia skroplonego cytryna i posypanego koperkiem i to zawijam. Potem kroje na kilka części (robię tyle ile jest tych tortilli w paczce) i wygląda to bardzo ładnie, jest smaczne no i robi się jakieś 10min ;)
Tylko w ciąży czytałam ze nie można łososia wędzonego :(
 
Mi też się wydawało jakbym poczuła dzidziulke moja, takie dwa jakby stukniecia delikatne u dołu jak zjadłam piernika ale ie wiem może tak mi się wydawało że to ruchy dziecka. U mnie we czwartek 16tydzień się zaczyna i to moja pierwsza ciąża
 
reklama
Mi też się wydawało jakbym poczuła dzidziulke moja, takie dwa jakby stukniecia delikatne u dołu jak zjadłam piernika ale ie wiem może tak mi się wydawało że to ruchy dziecka. U mnie we czwartek 16tydzień się zaczyna i to moja pierwsza ciąża
W pierwszej tez poczułam w 16 tygodniu pierwsze ruchy :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry