reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

no może moje dziecko ma długie nogi po mamie i już można tak szybko :) według OM będzie to równo 18tydzień. Ale od początku dziecko było większe. Czytam ją i mam segregator i tam też jest 20-22 ale ostatnio jak byla na konferencji w londynie to ram mówili, że najwięcej wad u dzieci widać we wczesnym USG, a z tego co się zorientowałam to moja Pani Ginekolog nie do końca zgadza się ze wszystkimi jej tezami :D. Zobaczyła u mnie małego krwiaka, pokazywała gdzie jeszcze łozysko nie jest przyklejone. Mam do niej zaufanie.
No to super że masz taką ginekolog [emoji1] ja nie narzekam na mojego w sumie wg niego jest wszystko prawidłowo. Myślę nad tym dodatkowym polowkowym ale nie wiem czy to dojdzie do skutku.
A propos pomiaru to myślałam że oni mierzą od głowy do pupy bo nogi raz skurczone a raz nie?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to super że masz taką ginekolog [emoji1] ja nie narzekam na mojego w sumie wg niego jest wszystko prawidłowo. Myślę nad tym dodatkowym polowkowym ale nie wiem czy to dojdzie do skutku.
A propos pomiaru to myślałam że oni mierzą od głowy do pupy bo nogi raz skurczone a raz nie?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
tak tak ale wazna w pomiarach jest kosc udwa :) dlatego ta dygresja
 
A jak wasza waga? Ja kończę 14 tydzień i jak na razie -0,5kg. Pozdrawiam


Jutro się okaże ile przytyłam :D Moja waga w domu oszukuje więc ufam tylko tej u lekarza. Też jak któraś dziewczyna wcześniej- rzuciłam palenie krótko przed zajściem w ciążę i miało to na pewno duży wpływ na wzmożony apetyt :p Faza na słodkie mi minęła, teraz króluje kwaśne :) Zjadłam zupę ogórkową właśnie- przeeepyszna! :p
 
No niestety na staniki nawet nie patrzę, szczupłe kobiety z dużym biustem muszą inwestować w tych droższych sklepach ( choć teraz nawet nie wiem jakiego rozmiaru mam szukac, wcześniej 70E i zawsze był dobry, a teraz F, G..? ) bo w sieciówkach i supermarketach wszystko kończy się max na D, szkoda trochę
Ja nie jestem szczupła, bo noszę rozmiar 40, ale też w sieciowych nie kupuję bo takie 80 D źle na mnie leży.
Noszę rozmiar 75 F, G, przed ciążą, choć kupiłam porządny stanik pół roku temu i jest nadal dobry, choć biust mi urusł.


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nareszcie jestem w domu! :D:D:D dziś ordynator mnie badał, stwierdził że na ten moment jest dobrze, ale oni nie są w stanie przewidzieć czy będę miała jeszcze taki atak czy nie, profilaktycznie urofuragina i w pogotowiu nospa plus zwolnienie na 2 tygodnie.Niestety USG nie było.... Odpocznę przed świętami. Natomiast wiem że, w pracy nie ma zachwytu nad tym. Trochę się tym zmartwiłam, ale skoro lekarz mi tak zalecił to to jest najważniejsze , ja odpocznę a dzidzia ze mną. Także piję hektolitry wody, odpoczywam i nie denerwuję się.
W przyszłym tygodniu mam wizytę u mojego lekarza, może dowiem się kto w brzuszku siedzi ;)
 
Ja też kupuje tylko w etotiq bo triumph czy intimissimi np nie ma takich miseczek. Co dopiero sieciowki.
Nie mam dużego biustu, tylko 60, 65 pod biustem co już w niektórych sklepach brak takiego. Jako, że mały obwód to miska masakra - normalnie z esotiqa nosze 60G a biust mam raczej mniejszy.
No i gdzie wchodzę to 60, 65 nie mają a jak już jest to max do c, d.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Aga polecam w Rybniku jest super sklep "Mała kokietka salon braffitingu", mają chyba wszystkie rozmiary staników...
Polskich producentów przeważnie.
A do tego profesjonalnie mierzą za każdym razem....
Zerknij sobie na fb.
Salon mieści się niedaleko Plazy.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jutro się okaże ile przytyłam :D Moja waga w domu oszukuje więc ufam tylko tej u lekarza. Też jak któraś dziewczyna wcześniej- rzuciłam palenie krótko przed zajściem w ciążę i miało to na pewno duży wpływ na wzmożony apetyt :p Faza na słodkie mi minęła, teraz króluje kwaśne :) Zjadłam zupę ogórkową właśnie- przeeepyszna! :p
To ja ta od palenia :D i reż miała fazę na słodkie a obecnie wcinam kapustę kiszoną :D
 
Do góry