reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Bardzo śmieszne [emoji14] u mnie +3 :) ale słodkie w pierwszym trymestrze na dziewczynkę dało znać o sobie :)
Ja mam też dziewczynkę i słodkie na początku było moim najlepszejszym kumplem ...Ale i tak jest -1,5kg pomimo że z jedzieniem nie mam problemu...mam nadzieję że na wizycie 11grudnia pokaże chociaż ze wróciłam do normy

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O mamo gdzie tam jeszcze połowówkowe [emoji14] ja będę i tak u mojej gin robić. A czy ma 3d to ani nie wiem. Nie to jest dla mnie ważne.
Z wagą mam 2kg na plusie ale na początku na okrągło jadłam żeby nie czuć tego okropnego smaku goryczy e gardle a od 4 tygodni mam cały czas ta sama wagę

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ktorym będziesz tygodniu wtedy? Ja chcę robić tak 20 -21 czyli tak od 5 do 18 stycznia...W sumie ty chyba masz podobnie jak ja albo później...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam też dziewczynkę i słodkie na początku było moim najlepszejszym kumplem ...Ale i tak jest -1,5kg pomimo że z jedzieniem nie mam problemu...mam nadzieję że na wizycie 11grudnia pokaże chociaż ze wróciłam do normy

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Ja rzuciłam palenie i to pewnie dlatego też :)
Moja koleżanka bardzo schudła na początku ciąży bo długo wymiotowała. Tak bardzo, że do swojej wagi wróciła w ósmym miesiącu ale....swoje nadrobiła bo była 12 na plusie więc w sumie z 25 przytyła :)
 
To nawet nie chodzi o to 3D chcę żeby mi tak jak ostatnio wszystko pomierzyli

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ktorym będziesz tygodniu wtedy? Ja chcę robić tak 20 -21 czyli tak od 5 do 18 stycznia...W sumie ty chyba masz podobnie jak ja albo później...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co w sumie nie liczylam ale wydaje mi się troche za wcześnie. Ja termin porodu przed prenatalnymi miałam na 05.06 potem 31 maj i to potwierdziło się na prenatalnych a po prenatalnych wyszło znowu 05.06 - wydaje mi się że Pani doktor bierze pod uwagę, błąd ostatniego pomiaru ze względu na skończony 13 tydzien i to, że mój dzidziuń jest starszy o tydzień. Będę jutro na kontroli to zapytam jeszcze raz czy zostawiamy ten 03 styczeń
 
Wiesz co w sumie nie liczylam ale wydaje mi się troche za wcześnie. Ja termin porodu przed prenatalnymi miałam na 05.06 potem 31 maj i to potwierdziło się na prenatalnych a po prenatalnych wyszło znowu 05.06 - wydaje mi się że Pani doktor bierze pod uwagę, błąd ostatniego pomiaru ze względu na skończony 13 tydzien i to, że mój dzidziuń jest starszy o tydzień. Będę jutro na kontroli to zapytam jeszcze raz czy zostawiamy ten 03 styczeń
To ty masz później niż ja tak ponad tydzień...te polowkowe robią już od 18 T ale przeczytałam ze mamaginekolog poleca 20-21t6d

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ty masz później niż ja tak ponad tydzień...te polowkowe robią już od 18 T ale przeczytałam ze mamaginekolog poleca 20-21t6d

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
no może moje dziecko ma długie nogi po mamie i już można tak szybko :) według OM będzie to równo 18tydzień. Ale od początku dziecko było większe. Czytam ją i mam segregator i tam też jest 20-22 ale ostatnio jak byla na konferencji w londynie to ram mówili, że najwięcej wad u dzieci widać we wczesnym USG, a z tego co się zorientowałam to moja Pani Ginekolog nie do końca zgadza się ze wszystkimi jej tezami :D. Zobaczyła u mnie małego krwiaka, pokazywała gdzie jeszcze łozysko nie jest przyklejone. Mam do niej zaufanie.
 
Do góry