reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja nigdy tak nie miałam. Ciśnienie mam ładne w granicach 120/60 i lekarz też mi kazał badać po południu i wieczorem i przez.prawie dwa tygodnie mierzylam i przestałam bo nie chciało mi się i zapomniałam a wartości i tak cały czas w tej samej granicy. Mój aparat też kilka razy pokazał mi arytmie ale wiem że u mnie stwierdzono problem z zamykaniem się przystawki ale nawet o tym lekarzowi nie mówiłam bo zapomniałam a chyba powinnam
 
reklama
Witam się wieczorkiem :)
w sobotę byliśmy na kręglach z rodziną i znajomymi, fajnie było gdzieś wyjść.
Porzucałam parę razy, ale potem czułam trochę brzuch i już odpuściłam..
Wstaliśmy dzis o 10.00, co się nie zdarza i mieliśmy pierwszą od pół roku leniwą niedzielę :D
Miałam obiad z 2 dni, więc była mieszanka, zrobiliśmy zakupy a teraz czekam aż chlebek wyrośnie i do piekarnika ;) mam dosyć pieczywa ze sklepów, następnego dnia jak guma...masakra, nie mamy tu żadnej piekarni takiej prawdziwej :( jutro zajęty dzień, na 8.30 mam wizytę u mojego gina, musimy obgadać te hormony co dał endokrynolog, a na 18.40 mam genetyczne i pierwszy raz będzie ze mną mąż :yes:
w międzyczasie parę spraw w urzędach, obiad itd. u nas śniegu jeszcze nie ma, ale pięknie mrozi :D
jeśli chodzi o picie to wody piję litrami, ciągle mnie suszy, a po innych rzeczach (kawa, herbata,sok itd.) zaraz mam okropny posmak w ustach, masakra. Ale raz dziennie herbatka musi być plus 2-3 razy w tyg słaba kawka z ekspresu, ehhh kocham ten smak :laugh2:
ogólnie ten posmak jest strasznie męczący, jeśli miałabym pomarudzić na obajwy to wstawanie na sikanie w nocy, kichanie (potrafię 5-6 razy pod rzad, aż brzuch boli) i pod prysznicem mi ciągle słabo, raz aż zwymiotowałam! cała reszta bez zmian, jakbym w ciąży nie była :D
 
Dziewczyny z kreglami to radze se odpuscic. Nagle sklony z obciążeniem i nagly wprost nie sa nam wskazane. Lepiej iść na bilard. Bezpieczniej;) a co do skokow ciśnienia ja u mamy to mialam weszlam po schodach na poddasze to zadyszka a serce malo nie wyskoczylo z piersi. Szol ;D ale damy rade kto jak nie MY
 
Dziewczyny z kreglami to radze se odpuscic. Nagle sklony z obciążeniem i nagly wprost nie sa nam wskazane. Lepiej iść na bilard. Bezpieczniej;) a co do skokow ciśnienia ja u mamy to mialam weszlam po schodach na poddasze to zadyszka a serce malo nie wyskoczylo z piersi. Szol ;D ale damy rade kto jak nie MY
już więcej nie pójdę, chyba że dla towarzystwa popatrzeć.
Już wiem że to nie najlepszy pomysł....
 
Dziewczyny czy wybieracie się w 2 trymestrze do dentysty? Ja niestety nie zdążyłam pójść na przegląd przed ciąża ( miałam to w planach, ale nie sądziłam, że mój się tak nagle namyśli na dziecko, hihi ;)). Planuje zapisać się jeszcze na grudzień, choć mam cichą nadzieję, że nic nie trzeba będzie leczyć (mega się boję :szok:). Ogólnie od gina dostałam zalecenie, żeby do 20tyg to ogarnąć i mieć wpisane do karty ciąży. Jak jest u Was? Spokojnej niedzieli :)

Ja mam zęby poleczone i chodzę tylko na przegląd. W styczniu mam usuwanie kamienia i to będzie jakos chyba 21-22 tydzień. W każdym trymestrze można leczyć zęby a nawet trzeba jeśli jest konieczność.

@arica ja raz tak miałam. Moja endokrynolog zawsze na wizycie mnie pyta czy mi się coś takiego dzieje. Nie masz problemów z tarczycą?
 
Hej dziewczyny witam w poniedzialek. Pytanko mam do tych co w Uk - gdzie myslicie najlepiej kupowac wyprawke?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny! a co tutaj tak dziś niemrawo? dopadło Was "nie lubię poniedziałku" ;)? u nas tak dziś pięknie sypie śnieg, że już mi bałwana w ogrodzie zasypało :) idę odgrzebywać sanki :)
i chyba zacznę się za jakąś zimową kurtką ciążową rozglądać, bo w swoich już ledwo się dopinam, a na święta to na bank nie wejdę :( polecicie coś?
 
reklama
Hej dziewczyny witam w poniedzialek. Pytanko mam do tych co w Uk - gdzie myslicie najlepiej kupowac wyprawke?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
pierwszą wyprawkę kompletowałam właśnie w UK - kupowałam głównie w mothercare, mamas&papas, a bodziaki i pajace to również w tesco czy sainsburys (dobrej jakości bawełna i tańsze). tyle, że to było 8 lat temu, więc nie wiem na ile teraz Ci się przyda
 
Do góry