reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja mam dzisiaj 14t6d i też mi się wydaję że coś tam czułam już takie jakby bąbelki w podbrzuszu...Ale pewności nie mam

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem do czego się zmuszam ...do tego kleiku z siemienia lnianego ...żeby to rano przed śniadaniem polknac...To jest jedyna rzecz ale jak nie zjem dwa dni to już widzę efekty ...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem w 10 tygodniu i maluszek ma 25mm takze sie nie stresuj
25mm?
Ja od samego początku nie mogłam nawet na mięso patrzeć :) od kilku dni próbuję je jeść ale jest ciężko. Już chociaż jestem już w stanie zrobić mężowi mięsny obiad bo do tej pory miał dietę wege razem ze mną :D nawet wędliny w lodówce nie było [emoji12]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem też z tych szczesliwcow co mogą jeść wszystko bez problemu. Wcześniej jedynie miałam większe problemy z zoladkiem po zjedzeniu niektórych rzeczy a teraz to już przeszło. Najgorzej że mnie do tych słodyczy tak ciągnie i codziennie zjadam coś słodkiego chociaż staram się ograniczać i zamiast słodyczy zjeść owoc.

U mnie 15tydzień ale pierwsza ciąża więc jeszcze nie czuje ruchów małego. Brzuszek już trochę widać ale w ubrania się mieszcze.

Padło jeszcze pytanie odnośnie spokoju po badaniach prenatalnych, ja byłam spokojna i właściwie cały czas jestem. Jedynie czasem na chwilę robię się niespokojne jak czuje dziwny ból brzucha,jajników itp lub w korku, ale ten niepokój bierze się stąd ze od początku bardzo rzadko miałam takie bóle i jak mocniej zaboli to jest chwilą niepokoju. Jedyne co mnie jeszcze niepokoilo po badaniu to był fakt że mam wizytę dopiero po 1,5 miesiąca od poprzedniej ale na szczęście udało się przełożyć i za dwa tygodnie idę zobaczyć co słychać u maleństwa :-) będę spokojniejszy przed świętami
 
To zależy jak patrzeć ten 10T ja miałam 2.6 cm w 9t3d A to też 10 tydzień

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem do czego się zmuszam ...do tego kleiku z siemienia lnianego ...żeby to rano przed śniadaniem polknac...To jest jedyna rzecz ale jak nie zjem dwa dni to już widzę efekty ...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
polecam laximama ja piję i to smaczny kisiel, jak jest za słaby to dodaję małą łyżeczkę siemienia do tego :)
 
reklama
Do góry