reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

1512033865-4dbd2251f92adfae-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny co macie dzieci z AZS czy to jest uczulenie? Na początku myślałam że tak, ale teraz mam coraz większe wątpliwości.

Dałam mu pomarańcze. Od dwóch dni nie je, ale dzisiaj rano i tak mu się pogorszyło.

Jutro jedziemy na chrzciny a na dzisiaj do lekarza się nie zapisze. Nie ma szans u nas [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
mi też to nie wygląda na AZS ani uczulenie. jak masz dziecko z wysypką to powinni Cię przyjąć w przychodni poza kolejnością, bo to może być zakaźne przecież. ewentualnie całodobówka po 18. a macie inne objawy - gorączka na przykład?
 
reklama
No właśnie nic. I się cieszyłam dwa dni temu bo w końcu przeziębienie się skończyło i myślałam że jest w końcu zdrowy. Na początku miał takie czerwone plamy jak zawsze przy zapaleniu skóry ale od wczoraj mu takie krosty powychodziły. Kuźwa zaraz zacznę panikować. Oczywiście lekarz ma czas dopiero w pon. No zwariuję zaraz!!

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pyta ie do dziewczyn które odrzuca od mięsa.
Już wiecie o bedziecie mieć?
Mój wczoraj stwierdził ze może będzie dziewczynka skoro mnie odrzuca od mięsa.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie odrzuciło od mięsa odrazu i zwłaszcza przez pierwsze 10tyg jadłam tylko słodkie - teraz już więcej normalnych rzeczy jem - i wczoraj się dowiedziałam że będzie dziewczynka :)
 
Dzień dobry!

To ja jestem chyba jedną z nielicznych, którą od niczego nie odrzuca... Mięsa, makarony, naleśniki, owoce, warzywa, placki, słodycze, ogórki... Jem wszystko. Na szczęście od paru dni poskromiłam apetyt i się nie obżeram, bo było u mnie z tym kiepsko na samym początku.

Ja jeszcze pojęcia nie mam gdzie szukać ciążowych ciuchów ani w sumie potrzeby póki co. Kurtka zimowa będzie odpowiednia, w spodnie jeszcze się dopinam (jeśli nie mam wzdęć... :D ) bluzki są ok. Pewnie po nowym roku zrobię przegląd co w sklepach piszczy.

Właśnie miałam pytać dziewczyny, które są po usg genetycznym czy faktycznie się uspokoiłyście? Też tak sobie wmawiam, że jak już zrobię te badania i okaże się, że jest wszystko okej to zacznę się cieszyć tą ciążą a nie stresować,martwić i schizować, ale szczerze wątpię, że to mi się uda.
I tak z tego co zauważyłam, to najlepszym lekarstwem jest dla mnie zajmowanie sobie czasu jak najbardziej i ograniczenie neta (choćbym nie wiem jak unikała to i tak natrafiam na jakieś newsy, które burzą mój spokój)
Ja po prenatalnych byłam spokojna megaaaa przez jakieś 20h - bo o 7 rano następnego dnia dostałam krwotoku...także tego
 
No właśnie nic. I się cieszyłam dwa dni temu bo w końcu przeziębienie się skończyło i myślałam że jest w końcu zdrowy. Na początku miał takie czerwone plamy jak zawsze przy zapaleniu skóry ale od wczoraj mu takie krosty powychodziły. Kuźwa zaraz zacznę panikować. Oczywiście lekarz ma czas dopiero w pon. No zwariuję zaraz!!

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Szukaj chodźby gdzieś dalej lekarza albo idź się wyklucac o miejsce bo nie wygląda to za ciekawie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie nic. I się cieszyłam dwa dni temu bo w końcu przeziębienie się skończyło i myślałam że jest w końcu zdrowy. Na początku miał takie czerwone plamy jak zawsze przy zapaleniu skóry ale od wczoraj mu takie krosty powychodziły. Kuźwa zaraz zacznę panikować. Oczywiście lekarz ma czas dopiero w pon. No zwariuję zaraz!!

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
jak był wcześniej przeziębiony to może być trzydniówka, wysypuje właśnie 3 dnia. ale na wszelki wypadek zapakowałabym dzieciaka i pojechała do przychodni i prosiła lekarza, żeby przyjął
 
Poczekam do 12 i zadzwonię do prywatnego. On jest najlepszy w okolicy. Tylko ma określone godziny przyjęć i telefonów. A jak nie będzie miał terminu to idę do przychodni i będę tam siedziała dopóki nas nie przyjmą.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie strasznie odrzuca od mięsa....na początku nawet nie byłam w stanie dotknąć...mąż wszystko robił....teraz jest już lepiej, ale i tak wyciągam z obiadu bo mi nie siedzi. Nawet kotom jak nakładam puszkę to walczę sama ze sobą...
Nie biorę już duphastonu i bardzo się boje czy rozpieranie brzucha nie wróci...w poniedziałek wizyta u gina i genetyczne.
Przeprowadziliśmy się do nowego domu i mąż zobaczył pełno kup mysich na piętrze, więc już jestem "chora" i szukam ruszających się rzeczy. Schizofrenia murowana! Jadę po łapki :(
Chcę kupić jakąś maszynę z którą poradzi sobie początkujący, chce zacząć szyć bo ilość wolnego czasu mnie wykańcza!!!!
 
reklama
Effa dziewczyny mają rację, jeśli w rejestracji będą to ich problem to idź do lekarza i zapytaj czy Coś przyjemnie...
Moja córka miała 1,5 roku jak miała podobna wysypkę, na całym ciele, były to takie wystające grudki, dr stwierdziła że wirusowe.

Byłam dziś w ciucholandzie i kupiłam jeansy ciążowe i 2 sukienki, kt nadadzą się na rosnący brzuszek :)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry