reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Szkoda że kolejną dziewczyna musi przez to przechodzić :( a co z tą drugą dziewczyna co też plamila? Miała mieć dzisiaj wizytę. Przepraszam ale nie pamiętam nickow, zaglądam tutaj po pracy i czytam.zaległości i nie jestem wstanie spamietac kto co pisał bo mam słabą pamięć do tego :( mam nadzieję że dobrze wszystko :-)

Pizza wygląda pysznie, sama dawno nie robiłam więc może zrobię w weekend jak będzie więcej czasu bo pracy teraz jakoś siły brak i ta pogoda dokucza ze nic robić się nie niech :(

Ja muszę się pochwalić ze jestem szczęśliwa bo udało mi się wcisnąć do lekarza jeszcze przed świętami tak jak chciał tego sam lekarz bo mówił że dobrze byśmy raz w miesiącu się widzieli. Ostatnio wizytę miałam 21 listopada czyli prenatalne a na następna miałam dopiero iść 5 stycznia więc 1,5 miesiąca czekania ale udało się zapisać na.15grudnia więc świętami mam nadzieję że będę spokojniejsza i wizyta przebiegnie pozytywnie :-)
To ja plamie. Odkleja się łożysko i mam reżim łóżkowy..
 
reklama
Przykre , że tak musi się czasem stać :(

Reszcie gratuluję udanych wizyt :)
Teraz mam wizytę na 13 grudnia, więc też muszę zrobić świeże badania krwi.
Ostatnio jakoś sama nie wiem co ze sobą zrobić mam. Zaczęłam oglądać wózki, i oszalałam.... Foteliki do samochodu - oszalałam... Za dużo tego wszystkiego jest i idzie zwariować...
 
@Asia2104 o matko. Mam nadzieję, że się to zatrzyma. A co mówi lekarz?
Mówi, że to wina niskiego położenia łożyska. Dostałam leki na podtrzymanie. Możliwe że się wchłonie krwiak i podniesie łożysko. Jutro na genetycznym pewnie dowiem się troszkę więcej. Dzisiaj z okazji świeżego plamienia i tego że jutro genetyczne to doktor nie chciał tam za dużo majstrowac.
 
Mi powiedział na prenatalnych ze mam bardzo nisko łożysko bo centymetr nad szyjka i zakaz dźwigania biegania ćwiczenia ale też czytałam ze to normalne na początku ciąży ze łożysko jest nisko a później się podnosi. Na szczęście udało się przełożyć wizytę na 15 grudnia i mam nadzieję że powie że łożysko się podniosło
 
Mi powiedział na prenatalnych ze mam bardzo nisko łożysko bo centymetr nad szyjka i zakaz dźwigania biegania ćwiczenia ale też czytałam ze to normalne na początku ciąży ze łożysko jest nisko a później się podnosi. Na szczęście udało się przełożyć wizytę na 15 grudnia i mam nadzieję że powie że łożysko się podniosło
No ja zaczęłam analizować na forach wszystko. Bo dzidziuń zwolnił ze wzrostem i się stresuje a to bez sensu bo kończę 13 tydz teraz i crl może być niedokładny ech....
 
Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png
Bardzo mi przykro
Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png
Bardzo mi przykro:(
 
Każde dziecko rośnie chyba w innym tempie tak jak każda ciąża jest inna. Wiem że duży wpływ ma też wzrost np rodziców. U mnie np mąż ma.prawie 2m ja też niską nie jestem bo koło 170 więc i nasze dziecko będzie pewnie dużo. Najpierw wyglądało ze rośnie książkowo a później przyspieszył o tydzień. Dużo ci się nie zgadza wzrost malucha?
 
reklama
No ja zaczęłam analizować na forach wszystko. Bo dzidziuń zwolnił ze wzrostem i się stresuje a to bez sensu bo kończę 13 tydz teraz i crl może być niedokładny ech....
Ja też tak miałam ze w 12t była większa i przyspieszyła datę porodu A w następnym tygodniu była tylko różnica 0.5 cm i znowu datą wróciła do pierwszej wersji...nawet nie przywiazalam do tego zbytnio uwagi...stwierdziłam że to normalne więc nie jesteście jedynymi kobietami które tak mają

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry