reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Właśnie wróciłam z kontroli. Malec ma juz 5,5cm serduszko bije jak należy, nawet przez moment uniósł rączkę co można porównać do przywitania sie. :) co do genetycznych mój lekarz prowadzący nie naciska, stwierdził ze wszystko wyglada w porządku, powiedział ze możemy to zrobić dla własnego spokoju.
Następna wizyta 14 grudnia

Mam jeszcze pytanie odnoście witamin, czy polecacie jakies szczególnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie wróciłam z kontroli. Malec ma juz 5,5cm serduszko bije jak należy, nawet przez moment uniósł rączkę co można porównać do przywitania sie. :) co do genetycznych mój lekarz prowadzący nie naciska, stwierdził ze wszystko wyglada w porządku, powiedział ze możemy to zrobić dla własnego spokoju.
Następna wizyta 14 grudnia

Mam jeszcze pytanie odnoście witamin, czy polecacie jakies szczególnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
super.gratulscje[emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wracając do kontroli szyjki. ..... moja położną zgłosiła mnie na kontrolę do gina ż racji szewka w 1 ciąży i przedwczesnego porodu. w środę mam wizytę, właśnie dzwonili że szpitala żeby się zgłosić na badanie :) i konsultacje z lekarzem. chyba zmienię zdanie o brytyjskiej służbie zdrowia :) . No i trzymajcie kciuki bo ż moja szyjka może być cienko . po ostatnim porodzie kiepsko zszyta i cały czas lekko otwarta.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po poronieniu całą ciążę mam prowadzoną w szpitalu. Powiedzieli, żebym nie szukała położnej tylko od razu szła do lekarza rodzinnego po skierowanie do szpitala.
 
Ja po poronieniu całą ciążę mam prowadzoną w szpitalu. Powiedzieli, żebym nie szukała położnej tylko od razu szła do lekarza rodzinnego po skierowanie do szpitala.
tez ż Uk? to moja 1 ciaza w uk więc wszystko tylko na podstawie wywiadu. troche bylam przerażona tym wszystkim, ale że ż natury jestem bardzo opanowana osoba to staram się nie panikowac. nie mam za bardzo wyboru heh

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Holandii, ale tu jest podobny system jak w UK. Też jak ciąża przebiega prawidłowo i nie ma obciążonego wywiadu to się ginekologa na oczy nie widzi. Rodzi się też z położną, często w domu.
 
Witajcie !
Przykro mi, że kolejna osoba od nas odchodzi :( Powodzenia

Ja jestem po wizycie. Mam anemie, ale poza tym to ok. widziałam moje maleństwo jak machało nóżkami i ciągnęło pępowinę :)
Dostalam l4, także od jutra zaczynam nowy etap w życiu :) Slow life :D
Od wczoraj mam takie przemyślenia, że przy pierwszym dziecku jakiś etap się skończyl, teraz znowu kończy się jakiś etap :) Mam nadzieję, że na zwolnieniu nie zwariuję, bo pracując miałam plan na cały tydzień, a teraz będę inaczej planować :)
 
W Holandii, ale tu jest podobny system jak w UK. Też jak ciąża przebiega prawidłowo i nie ma obciążonego wywiadu to się ginekologa na oczy nie widzi. Rodzi się też z położną, często w domu.
A pracujesz czy dostałaś zwolnienie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie wróciłam z kontroli. Malec ma juz 5,5cm serduszko bije jak należy, nawet przez moment uniósł rączkę co można porównać do przywitania sie. :) co do genetycznych mój lekarz prowadzący nie naciska, stwierdził ze wszystko wyglada w porządku, powiedział ze możemy to zrobić dla własnego spokoju.
Następna wizyta 14 grudnia

Mam jeszcze pytanie odnoście witamin, czy polecacie jakies szczególnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Akurat ja na 1 trymestr brałam Femibion Natal 1, mnie odpowiadał nie czułam po nich jakichś skutków ubocznych itp. Teraz mam zmienić już na 2 trymestr więc jeszcze poszperam. Ale z tego co czytałam to to bardzo indywidualna sprawa z witaminami, jednym te podpasują a druga będzie po nich wymiotować więc chyba ciężko polecać :)
 
reklama
To dobrze że masz czas na pezekazanie obowiazkow. Ja odchodzilam na zwolnienie z dnia na dzien. I opindol dostalam ze odeszlam z bolami i plamieniem. Nic nie szlo wytlumaczyc.. Na koniec zostalam okrzyknięta oszustka bo mialam pracować do lipca a z przyczyn oczywistych odeszłam poczatek czerwca

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra. to powinnaś poświęcić swoje zdrowie i swojego dziecka bo ktoś ma chore wyobrazenia. niektorzy ludzie to jednak mają nasrane w glowie. ty oszustko ty [emoji12] [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry