reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny. Chcialabym sie z wami pozegnac, niestety opuszczam forum. Moja kropeczka sie nie rozwinela,w pon nie zobaczylismy zanwet zarodka...Od wczoraj zaczelam krwawic... Ciazowe objawy minely... Trzymajcie sie,mam nadzieje ze wam sie uda.

Bardzo mi przykro:(
 
reklama
A u nas dzis bieda. Piecyk gazowy się zespół. Nagle ciąg zagina i odbijalo cale spaliny do lazienki bo tam piecyk jest. Dziecki bogu mam centralne i z niego tez ciepla wode uf...

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak samo w nocy mala z lozeczka wyciaga maz wczoraj nawet karmil bo mnie brzuch bolal i dalam se na luz. A teraz zjadla pyze z mieskiem i zagryza wafelkiem ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas dziś też pyzy z mięsem;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny,
Ja sie strasznie rzadko odzywam.. Nie mialam czasu ale to sie zmieni bo zostalam od lekarza nakaz L4.
Na USG genetycznym z maluchem wszystko ok ale niestety u mnie szyjka krótka3cm.

Mam za tydzien wizyte i bedziemy sprawdzać czy sie bardziej nie skraca...
Wiem że kilkoro z Was przez podobne sytuacje przechodziły..
W jak zlej sytuacji jestem?
Teraz jestem w 13tygodniu?
Czy gdyby co mozna w tak młodej ciąży zakładać peser albo szew?
Każda odpowiedź mi pomoże bo strasznie swiruje....!!!!!!
Sprawdzałam czy taka krótka szyjka to może moj urok ale nie z synem w 17tyg miałam 4.5cm....
 
Czesc dziewczyny,
Ja sie strasznie rzadko odzywam.. Nie mialam czasu ale to sie zmieni bo zostalam od lekarza nakaz L4.
Na USG genetycznym z maluchem wszystko ok ale niestety u mnie szyjka krótka3cm.

Mam za tydzien wizyte i bedziemy sprawdzać czy sie bardziej nie skraca...
Wiem że kilkoro z Was przez podobne sytuacje przechodziły..
W jak zlej sytuacji jestem?
Teraz jestem w 13tygodniu?
Czy gdyby co mozna w tak młodej ciąży zakładać peser albo szew?
Każda odpowiedź mi pomoże bo strasznie swiruje....!!!!!!
Sprawdzałam czy taka krótka szyjka to może moj urok ale nie z synem w 17tyg miałam 4.5cm....
Ja będę miała zakładany szew w poniedziałek. To będzie 12t2d ciąży więc nie ma problemu. Mi mówili, że szyjka raczej nie skraca się wcześniej niż 14tydz. Ale widać czasem się zdarza. Twoja sytuacja raczej nie jest zła bo zauważyli to na czas. U mnie jak wylądowałam w szpitalu to było już 0,5cm rozwarcia i prawdopodobnie wdało się zakażenie wewnątrzmaciczne
 
Obstawiam ze po dwuch ostatnich poronieniach...
Jedno wczesne w 6 tygodniu samoiste..
A drubie 13 tydzien.. Indukowane poronienie - bezczaszkowie.
Nie sprawdzajcie w necie o co chodzi... Zdjecia zostaja w pamieci na cale życie.

Oprócz badania usg genetycznego bede miala robiona jeszcze Pappe i NIFTY.
Po ostatnich przeżyciach teraz chce wiedzieć o nim wszystko co moge...
 
Czesc dziewczyny,
Ja sie strasznie rzadko odzywam.. Nie mialam czasu ale to sie zmieni bo zostalam od lekarza nakaz L4.
Na USG genetycznym z maluchem wszystko ok ale niestety u mnie szyjka krótka3cm.

Mam za tydzien wizyte i bedziemy sprawdzać czy sie bardziej nie skraca...
Wiem że kilkoro z Was przez podobne sytuacje przechodziły..
W jak zlej sytuacji jestem?
Teraz jestem w 13tygodniu?
Czy gdyby co mozna w tak młodej ciąży zakładać peser albo szew?
Każda odpowiedź mi pomoże bo strasznie swiruje....!!!!!!
Sprawdzałam czy taka krótka szyjka to może moj urok ale nie z synem w 17tyg miałam 4.5cm....
Hej,
właśnie dzisiaj był temat szyjek.
ja w poprzednich ciążach miałam skracającą się szyjkę. W jednej z nich leżałam w szpitalu przez 2 tygodnie. 3 cm to nie jest tak źle. Szału nie ma, ale tragedii też nie więc głowa do góry.
Ważne, że lekarz to monitoruje i w razie czego będziecie reagować :)
Naprawdę ważne jest, żeby się oszczędzać, jak najmniej podnosić.
Pessar i szew jak najbardziej wchodzą w grę, ale tutaj najlepiej niech wypowie się lekarz.
 
Hej,
właśnie dzisiaj był temat szyjek.
ja w poprzednich ciążach miałam skracającą się szyjkę. W jednej z nich leżałam w szpitalu przez 2 tygodnie. 3 cm to nie jest tak źle. Szału nie ma, ale tragedii też nie więc głowa do góry.
Ważne, że lekarz to monitoruje i w razie czego będziecie reagować :)
Naprawdę ważne jest, żeby się oszczędzać, jak najmniej podnosić.
Pessar i szew jak najbardziej wchodzą w grę, ale tutaj najlepiej niech wypowie się lekarz.
Dzięki, za odpowiedz.
Dzisiaj na 2 tygodnie poszłam na urlop.
Potem u mojej prowadzacej lekarki załatwię L4 ale wizyte mam dopiero 5 grudnia.
Jutro i w poniedziałek jeszcze zdalnie musze pracować.... Strasznie trudno z dnia na dzień oddać obowiązki...
 
reklama
To dobrze że masz czas na pezekazanie obowiazkow. Ja odchodzilam na zwolnienie z dnia na dzien. I opindol dostalam ze odeszlam z bolami i plamieniem. Nic nie szlo wytlumaczyc.. Na koniec zostalam okrzyknięta oszustka bo mialam pracować do lipca a z przyczyn oczywistych odeszłam poczatek czerwca

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry