reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@Effa84 ja mam dopiero 23 lata w pierwsza ciaze zaszlam w wieku 22 i byl bardzo duzy krwiak ale lezenie plus duphaston pomoglo. Teraz krwiak miniejszy bolr brzucha no ale co poradzisz dostalam zakaz noszenia i lezenia ale powiedz dziecku w wieku 11m ze nie wezme cie na rece. Stram sie malo nosic ale licze sie z najgorszym chodz wierze ze bedzie dobrze bo musi byc dobrze. Co ma byc to bedzie. Moze zabrzmi to brutalnie ale ostatnio ucieszylam sie ze moj problem jest tak blachy w porownaniu z mi.nu k28. Wiedzieliście ze ona juz poronila 3 razy w ciagu półtorej roku. Ja fzis sie zalamalam jak zobaczylam jek wpis na grupie o poronieniach;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez mam syna 15mcy. I nie wyobrażam sobie żeby go nie nosić. Nie da się. Taki maluch tego potrzebuje. Chociaż jak się przytula to staram się siadać.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak samo w nocy mala z lozeczka wyciaga maz wczoraj nawet karmil bo mnie brzuch bolal i dalam se na luz. A teraz zjadla pyze z mieskiem i zagryza wafelkiem ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Effa84 ja mam dopiero 23 lata w pierwsza ciaze zaszlam w wieku 22 i byl bardzo duzy krwiak ale lezenie plus duphaston pomoglo. Teraz krwiak miniejszy bolr brzucha no ale co poradzisz dostalam zakaz noszenia i lezenia ale powiedz dziecku w wieku 11m ze nie wezme cie na rece. Stram sie malo nosic ale licze sie z najgorszym chodz wierze ze bedzie dobrze bo musi byc dobrze. Co ma byc to bedzie. Moze zabrzmi to brutalnie ale ostatnio ucieszylam sie ze moj problem jest tak blachy w porownaniu z mi.nu k28. Wiedzieliście ze ona juz poronila 3 razy w ciagu półtorej roku. Ja fzis sie zalamalam jak zobaczylam jek wpis na grupie o poronieniach;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie to jest straszne. :( mam znajomą 29 lat , 4 poronienia w ciągu 3 lat. [emoji29] [emoji29] [emoji29]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam syna 15mcy. I nie wyobrażam sobie żeby go nie nosić. Nie da się. Taki maluch tego potrzebuje. Chociaż jak się przytula to staram się siadać.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
No nie ma szans. taki maluch potrzebuje żeby go wziąć na raczki, pobujac, utulic.ponosic trochę. takie male dziecko potrzebuje bardzo bliskości. (zresztą każde ,tak mysle. Ja też się lubię do mojej mamy przytulić [emoji38] )

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dramat... Ja czekam na kazda wiYte z utęsknieniem. Najgozej ze dzis odezwala sie blizna po cc i ona ciagnie troche

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak samo w nocy mala z lozeczka wyciaga maz wczoraj nawet karmil bo mnie brzuch bolal i dalam se na luz. A teraz zjadla pyze z mieskiem i zagryza wafelkiem ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę jej tej pyzy [emoji23]

Mój synek zjadł schab pieczony i ziemniaki. Ale już skończył, zaczyna rozdrabniać i na podłogę [emoji23] Kupno maty chroniącej dywan był strzałem w 10 [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
20171123_165916.jpg


I nie chce wyjść z krzesełka, bo ma zabawę [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20171123_165916.jpg
    20171123_165916.jpg
    47,1 KB · Wyświetleń: 320
Ja mam dywan kupiony za grosze który po 2 dzieci pojdzie na smietnik. Dalszej kariery nie wróżę;) a do karmienia ja na panelach stawiam krzeslo i karmie młoda bo dywanu bym nigdy nie doprala

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja idę dzisiaj na badania - w końcu zobaczę swoje dzieciątko i usłyszę serducho!
Obym miała dobre wieści po 19...
Jak zawsze śpię do 12 to dzisiaj już na nogach od 7 tak się stresuje! Czym by tu głowę zając? Jakieś pomysły, sprawdzone sposoby?
Chyba sobie puszczę jakiś film...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Czekamy na wieści po wizycie.
Trzymamy kciuki , zobaczysz że wszystko będzie dobrze :)
Trzymaj się
 
Do góry