reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja dzisiaj na papierze zauważyłam śluz zabarwiony na brązowo.. wizyta dopiero jutro. Też nie wiem już co z sobą robić

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Brązowy śluz to nic groźnego. A masz jakiś ból podbrzusza? Albo kręgosłupa?

@Effa84 ja poroniłam 3,5 raza. 3 razy całkowicie a pół ponieważ miałam ciążę bliźniaczą i mam z tej ogromnej walki synka. Ja to się nawet za bardzo nie umiem cieszyć ciążą bo boję się zakochać w dziecku, że znowu je stracę. koło 30 tygodnia może będę spokojniejsza.

A ja czekam na prenatalne i zawału zajim tam wejdę dostanę

Powodzenia:) będzie dobrze. Napisz po badaniu co i jak.
 
reklama
Brązowy śluz to nic groźnego. A masz jakiś ból podbrzusza? Albo kręgosłupa?

@Effa84 ja poroniłam 3,5 raza. 3 razy całkowicie a pół ponieważ miałam ciążę bliźniaczą i mam z tej ogromnej walki synka. Ja to się nawet za bardzo nie umiem cieszyć ciążą bo boję się zakochać w dziecku, że znowu je stracę. koło 30 tygodnia może będę spokojniejsza.



Powodzenia:) będzie dobrze. Napisz po badaniu co i jak.
O matko. Tyle razy, to już w ogóle jest straszne. U mnie w rodzinie raczej się takie rzeczy nie zdarzały więc w ogóle w tym temacie się nie orientuję i nie wiem co to znaczy.

My z mężem tylko mieliśmy problem. Bo z pierwszym synem przez prawie rok się staraliśmy. I już myśleliśmy, że nic z tego nie będzie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brązowy śluz to nic groźnego. A masz jakiś ból podbrzusza? Albo kręgosłupa?

@Effa84 ja poroniłam 3,5 raza. 3 razy całkowicie a pół ponieważ miałam ciążę bliźniaczą i mam z tej ogromnej walki synka. Ja to się nawet za bardzo nie umiem cieszyć ciążą bo boję się zakochać w dziecku, że znowu je stracę. koło 30 tygodnia może będę spokojniejsza.



Powodzenia:) będzie dobrze. Napisz po badaniu co i jak.
To Wasz syn to prawdziwy cud....

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja czekam na prenatalne i zawału zajim tam wejdę dostanę
Pociesz się, że już za chwilę będziesz spokojna. Widziałaś już swoje maleństwo i słyszałaś bicie jego serca. Ja nie widziałam, nie slyszalam.. wizyta dopiero jutro o 19, a prenatalne w połowie grudnia.
Będzie dobrze

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj na papierze zauważyłam śluz zabarwiony na brązowo.. wizyta dopiero jutro. Też nie wiem już co z sobą robić

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie powinno być to nic groźnego, ale wiadomo obserwuj czy nie ma tego więcej..

Ja krótko przed tą ciąża poroniłam samoistnie w 7tc, więc każde wyjście do WC to sprawdzanie papieru czy nie ma śladu krwi...
Teraz już trochę mniej mnie to stresuje, ale jednak.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie również wizyta jutro po południu, prenatalne jeszcze nie ustalone, pewnie jutro będę wiedziała cos więcej. Czuje sie dobrze, nie odczuwam żadnych bolączek a mimo to mam ogromny stres. 3 tygodnie temu na wizycie widziałam maleńkie bijące serduszko, mam nadzieje ze jutro bedzie wszystko w porządku.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty !!! Wszysto będzie ok jak zobaczycie swoje skarby [emoji7]
Co do hobby to raczej zacznę znowu czytać książki chociaż miałam prawie pół roku odwyku ze tak powiem bo już mi to weszło w nałóg...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry