reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

mi za to dziś hormonki daja popalić. od stanu euforii do totalnego załamania .obraziłam się na E w sumie o nic .aż się poplakalam ż takiej głupotki. nie wiem jak ja wytrzymam tych kilka miesięcy. nie nawidze tak nie mieć nad sobą kontroli.r


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Becikowe dostaje się za urodzenie dziecka jednorazowo 1000 zł.
A tzw kosiniakowe jest dla osób nie pracujących, tak jakby macierzyński w wysokości 1000 zł miesięcznie przez rok.

Wszystko fajnie, super ale moim zdaniem skoro osoby nie pracujące dostają te pieniądze to macierzyński dla osób pracujących roczny powinien wynosić 100% a nie 80%.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba najlepiej przejść się do mopsu i tam.się dokładnie wszystkiego dowiedzieć :-)

Dziewczyny we wtorek na 12 wybieram się na badanie prenatalne podwójne tzn usg i test pappa. Beda mi pobierać krew więc mam być na czczo? Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać U lekarza jak mam się przygotować do tej wizyty. Jedynie wiem że mówił bym dużo piła wody ale też teraz nie pamiętam czy on to mówił bym piła duzo przed badaniem czy ogólnie. Jak to jest dziewczyny?
 
Z tego co słyszałam to nie trzeba chyba być na czczo ale nie jestem pewna lepiej się dowiedz na 100 %.

A trochę z innej beczki.... Wierzycie w ciążowe zabobony? Ja nigdy nie wierzyłam w żadne przesady ale jeśli chodzi o własne dziecko to człowiek zaczyna bać się wszystkiego. W najbliższym czasie czeka nas pogrzeb babci męża. Oni są bardzo przesadni wiem, że będą mi zabraniali iść. Co sądzicie na temat przesądów?
 
Zabobon jeden jest prawdziwy ze nie mozna firannrk wieszac. No i jest cos z tym ze nie mozna nagle sie lapac za twarz itp bo wtedy dziecko ma plamke na ciele. A reszta to juz raczej mity

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mecenasowa nie trzeba być na czczo, tak robi się badania np tarczycowe, czy cukier, bo jedzenie zmienia wyniki, a test Pappa to badanie genetyczne które z jedzeniem nic wspólnego nie ma, więc luz:)
Za to przed badaniem możesz zjeść albo napić się czegoś słodkiego zręby dzidzia nie spała podczas USG ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry