reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny przepraszam nie pisalam dluzszy czas ale mam slaby okres teraz jesli chodzi o samopoczucie. Pytanie mam - czy ktorejkolwiek z was lekarz zalecil branie malych dawek aspiryny?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Hej, mi. Jestem otyla. Mam brac acard 75

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny przepraszam nie pisalam dluzszy czas ale mam slaby okres teraz jesli chodzi o samopoczucie. Pytanie mam - czy ktorejkolwiek z was lekarz zalecil branie malych dawek aspiryny?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Nie, ale czytałam na mamaginekolog o tym...A jaka dawkę zalecił?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się dzisiaj :)
Ja też rzadko się udzielam ale albo nie mam czasu albo siły i tylko podczytuje.
Byłam we wtorek na badaniach, całe wielkie combo :) było z 13 badań na liście...Pani pobrała 9 próbówek, myślałam że krwi mi nie starczy ale pielęgniarki się śmiały że będziemy rozcieńczać :D
W poniedziałek lekarz i skierowanie na Pappa i usg, teraz jestem w 10t i 2 d. Dziś bardzo mnie boli brzuch, nie wiem czy nie spałam na nim przypadkiem, cały czas mam mdłości jak jestem głodna, no i co zjem to pozostaje mi okropny posmak!!! ohyda.
Kupiłam detektor tętna, no i znalazłam, ale do teraz nie jestem pewna czy to moje czy dziecka :D poproszę lekarza w poniedziałek żeby mi pokazał gdzie szukać :)
 
Cześć:)
Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią i ja dziś wam posyłam moje zdjęcia z wieczora jak brzusio napompowany i z rana jak jest normalny

Wieczór:)
20171116_195807-1548x2064.jpg


Rano:)
20171117_083830-1548x2064.jpg
 

Załączniki

  • 20171116_195807-1548x2064.jpg
    20171116_195807-1548x2064.jpg
    496,9 KB · Wyświetleń: 397
  • 20171117_083830-1548x2064.jpg
    20171117_083830-1548x2064.jpg
    505,5 KB · Wyświetleń: 395
Ja biorę acard. Kiedyś mama ginekolog pisała artykuł, że acard jest polecany w ciąży a nawet podczas starań.

Dziewczyny dziś miałam badania prenatalne pierwszego trymestru. Wszystko jest super wg USG. Czekam jeszcze na opis wraz z testem pappa. Mój bobas ma już 5,5 cm. Dziś zaczynam 13 tydzień. Tak się cieszę :) mdłości po mału odpuszczają. Mam tylko wieczorem ale już nie takie silne. Muszę jeść często a mało i wtedy lepiej z mdłościami. Jeszcze ten okropny posmak w ustach mam ale on raczej nie zniknie.
Ciesze sie,ze badania poszly dobrze. Twoj maluszek juz jest spory :) Pozdrawiam
 
I ja melduję się po moim długo wyczekiwanym USG :D (dziś 11+6) rączki, nóżki są, serce bije jak szalone, parametry te podstawowe czyli przezierność i kość nosowa w normie więc w końcu chyba zacznę się cieszyć tą ciążą :) mąż specjalnie wziął wolne w pracy żeby ze mną pójść i jest zachwycony, zresztą on widział więcej niż ja bo leżałam. Szczegółów dowiem się za tydzień na wizycie bo w przychodni USG robi się w osobnej pracowni przez specjalistę i potem wyniki i zdjęcia idą do lekarza. Życzę Wam miłego dnia i trzymam kciuki za wszystkie mamy.
Super wiesci,zazdroszcze :) Ja czekam do pon zeby podejrzec moja fasolke.
 
reklama
Witam nowe na pokładzie i gratuluje udanej wizyty :-) moja już jutro i skrajne uczucia od radości po obawy czy wszystko jest ok.

Niedawno wróciłam z pracy a będąc jeszcze w pracy nagle naszła mnie ochota na śledzie wiec kupiłam moje ulubione w sosie śmietanowym w biedronce którymi zajadalam się jak szalona przed ciąża no i powiem wam że są okropne i wkurzylam się ze kiedyś je tak lubiłam a teraz mi nie smakuje. Przez chwilę nawet pomyślałam że mi się smaki zaczynają po mały zmieniać bo do tej pory codziennie musiało być coś słodkiego a dzisiaj zachciało mi się śledzia ale jednak po tym nie dobrym sledziu mam spowrotem apetyt na słodkie :-) może to dziewczynka jednak :-) ?
 
Do góry