reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja wyniki tokso i różyczki mialam nastepnego dni. Robilam w regionalnym centrum krwiodastwa

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
W moim laboratorium jest napisane że 7dni..ale już jestem po i babka powiedziała że w czw popołudniu powinno byc.

Różyczkaka igg
Toksoplazmoza ig km ?
Tsh
Mocz
Morfologia
Glukoza
Gr krwi
100zl


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nigdy nie oddawałam porannego moczu. W pierwszej ciąży miałam wizytę o 19 I na wizycie dala pojemniczek żeby iść oddać mocz i teraz we wtorek oddawałam o 14

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja gdzieś wyczytałam że powinien być z porannego więc go sobie darowalam. Czeka się 1 dzien to z tym moczem tylko skoczę w nast tyg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
[QUOTE="AgaRS90, post: 15906815, member:
Różyczkaka igg
Toksoplazmoza ig km ?
Tsh
Mocz
Morfologia
Glukoza
Gr krwi
100zl

Co jeszcze mnie na bank czeka? Hiv? Glukoza ta krzywa? Jakieś wątrobowe, te zoltaczki czy jak to się tam nazywa?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przepraszam,ze was mecze swoim problemem,ale nie chce siac paniki lecac do lekarza byc moze z niczym powaznym,zalogowalam sie na laptopie,wiec mam mozliwosc wstawienia zdjecia. Prosze o rady dziewczyn,ktore mialy podobny problem po zastrzykach
IMG_20171117_101238.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20171117_101238.jpg
    IMG_20171117_101238.jpg
    692 KB · Wyświetleń: 414
Dziewczyny przepraszam,ze was mecze swoim problemem,ale nie chce siac paniki lecac do lekarza byc moze z niczym powaznym,zalogowalam sie na laptopie,wiec mam mozliwosc wstawienia zdjecia. Prosze o rady dziewczyn,ktore mialy podobny problem po zastrzykachZobacz załącznik 829555
Ale normalne raczej po do mięśniowych ale ja mogę sie mylic.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pociesze Was on nigdy nie minie. Teraz boicie się czy wszystko ok a za 9m bedziecie dalej sie baly to juz przywilej matkowania

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
No dokładnie. teraz to już cale Zycie się będziesz bać.urok macierzyństwa. np. ostatnio umówiłam się z moją latorosla w parku o 15:30. 15:45 A jej nie ma. koleżanki przechodziły,pytam czy widziały Ewę a one że nie. wszystkie dzieciaki że szkoły przeszły a jej nie ma. uwierzcie że prawie zawału dostalam.juz miałam lecieć na policję. w sekundzie osiwialam. 15:50 idzie ż koleżanka. zgadaly się . A ja prawie zeszlam że strachu. tak to już teraz będzie (to do tych dziewczyn które będą mamą po raz pierwszy, reszta pewnie doskonale zna to uczucie)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! :) Podczytuję Was na bieżąco, ale rzadko się wypowiadam. U mnie dzisiaj przypływ energii i bardzo dobre samopoczucie. Cała chata lśni, obiad przygotowany, pranie, prasowanie i zmiana pościeli zaliczona :D Próbuję okiełznać swój wilczy apetyt, ale nie jest łatwo. Mandarynki i pasta jajeczna królują póki co. O ciastkach i batonach nie wspominam. :p
Mdłości i wzdęcia lekko ustąpiły, stres i obawy z to nie, ale wiem, że to normalne. Tak jak dziewczyny wyżej pisały teraz już do końca życia te uczucia będą nam towarzyszyć. Chyba trzeba się do nich przyzwyczaić i nie dać się zwariować. :)

Powodzenia na wizytach! Zazdroszczę wam, ja jeszcze prawie 3 tygodnie muszę czekać
 
Do góry