reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
dziewczyny można do Was jeszcze dołączyć? podczytuję Was regularnie, ale dopiero teraz mam odwagę oficjalnie się "przyznawać", że jestem w ciąży - wcześniej strach, że coś pójdzie nie tak. u mnie dziś 10 + 5 tc, termin mam na 9 czerwca. będzie to moje 3 dziecko. pozdrawiam serdecznie :-)
Hej, mamy ten sam termin ;)
 
Co do euthyroxu to ja też biorę, już przed pierwszą ciąża miałam stwierdzona niedoczynność, teraz mam zwiększona dawkę z 25 na 44, aktualny wynik TSH 1,23 ;p
 
Hej dziewczyny przepraszam nie pisalam dluzszy czas ale mam slaby okres teraz jesli chodzi o samopoczucie. Pytanie mam - czy ktorejkolwiek z was lekarz zalecil branie malych dawek aspiryny?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny przepraszam nie pisalam dluzszy czas ale mam slaby okres teraz jesli chodzi o samopoczucie. Pytanie mam - czy ktorejkolwiek z was lekarz zalecil branie malych dawek aspiryny?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Ja nie biorę, ale aspiryna w małych dawkach ma pewnie podobne działanie jak acard bo jak się nie mylę to też kwas acetylosalicylowy.
 
[QUOTE="AgaRS90, post: 15906815, member:
Różyczkaka igg
Toksoplazmoza ig km ?
Tsh
Mocz
Morfologia
Glukoza
Gr krwi
100zl

Co jeszcze mnie na bank czeka? Hiv? Glukoza ta krzywa? Jakieś wątrobowe, te zoltaczki czy jak to się tam nazywa?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
[/QUOTE]
Mój zestaw badań, które dziś robiłam
 

Załączniki

  • IMG_20171116_212749.jpg
    IMG_20171116_212749.jpg
    215,3 KB · Wyświetleń: 62
Hej dziewczyny przepraszam nie pisalam dluzszy czas ale mam slaby okres teraz jesli chodzi o samopoczucie. Pytanie mam - czy ktorejkolwiek z was lekarz zalecil branie malych dawek aspiryny?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ja biorę acard. Kiedyś mama ginekolog pisała artykuł, że acard jest polecany w ciąży a nawet podczas starań.

Dziewczyny dziś miałam badania prenatalne pierwszego trymestru. Wszystko jest super wg USG. Czekam jeszcze na opis wraz z testem pappa. Mój bobas ma już 5,5 cm. Dziś zaczynam 13 tydzień. Tak się cieszę :) mdłości po mału odpuszczają. Mam tylko wieczorem ale już nie takie silne. Muszę jeść często a mało i wtedy lepiej z mdłościami. Jeszcze ten okropny posmak w ustach mam ale on raczej nie zniknie.
 
Ja biorę acard. Kiedyś mama ginekolog pisała artykuł, że acard jest polecany w ciąży a nawet podczas starań.

Dziewczyny dziś miałam badania prenatalne pierwszego trymestru. Wszystko jest super wg USG. Czekam jeszcze na opis wraz z testem pappa. Mój bobas ma już 5,5 cm. Dziś zaczynam 13 tydzień. Tak się cieszę :) mdłości po mału odpuszczają. Mam tylko wieczorem ale już nie takie silne. Muszę jeść często a mało i wtedy lepiej z mdłościami. Jeszcze ten okropny posmak w ustach mam ale on raczej nie zniknie.
Cudowne nowiny [emoji7] ja w przyszłym tyg muszę dzwonić się umówić:) teraz leci 10tydz. Jeszcze serducha i zarodka nie widziałam a wizyta dopiero w czwartek:( no nic trzeba ćwiczyć cierpliwość:p znasz już płeć?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja melduję się po moim długo wyczekiwanym USG :D (dziś 11+6) rączki, nóżki są, serce bije jak szalone, parametry te podstawowe czyli przezierność i kość nosowa w normie więc w końcu chyba zacznę się cieszyć tą ciążą :) mąż specjalnie wziął wolne w pracy żeby ze mną pójść i jest zachwycony, zresztą on widział więcej niż ja bo leżałam. Szczegółów dowiem się za tydzień na wizycie bo w przychodni USG robi się w osobnej pracowni przez specjalistę i potem wyniki i zdjęcia idą do lekarza. Życzę Wam miłego dnia i trzymam kciuki za wszystkie mamy.
 
reklama
Super że już masz to za sobą !!! I bobo zdrowy [emoji7] ja byłam co prawda u swojego lekarza i też powiedział że jest ok ale w poniedziałek idę jeszcze raz do kogoś z kwalifikacjami.
Propo mdłości to miewam je bardzo rzadko A jak są to zawsze koło 12 [emoji12] dziś mnie dorwaly w kolejce sklepowej i myślałam że padne ...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry