reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Hej czy wy też zasypianie na stojąco? Najchętniej wróciła ym do łóżka a tu trza do pracy wychodzić :(
No ja jestem w domu. O 8.00 położyłam się spać jak synek do szkoły poszedł. Miałam spać godzinkę ale przestawilam budzik za godzinę i za następną [emoji1] rany muszę wstać a nie mam siły.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi po złości znów PKS nie przyjechał i musiałam spacerek 5 km do miasta na autobus zrobić mam nadzieję że wyjdzie mi na zdrowi. Jak usiadłam na przystanku to prawie usnelam i pewnie przez całą zmianę będę walczyć ze spiochem.
Strasznie zaczęły mi się włosy przetłumaczyć do tej pory mogłam myć co 3 dni a teraz najlepiej codziennie.
 
Basset ja też jestem bardzo senna a spać nie mogę bo mam dwulatka w domu, który wstaje o 5.
[emoji30] Łoo matko...
Moja 2,5 latka wstaje najszybciej o 8, a przeważnie ok 9-10..Zawsze lubiła pospać, za to kładzie się późno..
Co do pracy to ja dziś idę i w niedzielę jeszcze a we wtorek do gin i jak wszystko będzie ok to biorę L4, nie będę się upierać, tym bardziej że ja na nocki pracuje też...
Ale boje się tej wizyty... W lipcu byłam u gin w czwartek a w nd zaczęłam plamić i wylądowałam w szpitalu, był to skończony 6 tydzień...[emoji20]
Cieszę się z ciąży ale też mam stracha, żeby tragedia się nie powtórzyła.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
KikaRika mój synek dopiero nie dawno zaczął przesypiać noce. Tzn wstaje siku każdej nocy ale potem zasypia najczęściej bez problemu. Gorzej ze mną bo jak się wybudze to mam problem z zaśnięciem. Chodzi spać o 20-21 i wstaje 5-5:30 a dawniej wstawał przed 5. Nigdy nie dospał 7 a już nie mówię o 8 i dalej.

Ja też mam strasznego stracha co to będzie bo 3 razy poroniłam. Za każdym razem jak sikam to sprawdzam czy krwi nie ma. Eh straszne to jest.
 
reklama
Olasec moja chodzi spac o 21-22 a miała okres że i później... Jest sowa jak my po prostu..

Tak masz rację straszne jest to że lek przed utratą dziecka przeważa nad radością z ciąży.. Ale jest to silniejsze niestety
A Ty po 3ch stratach ;(
Ale będzie dobrze, musi być, te kilka miesięcy szybko nam mi je i będziemy wszystkie tulić nasze maleństwa.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry