reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny kciuki za wizyty i zdrówka dla wszystkich.

Zrobiłyśmy dziś z córką ozdoby na choinkę z masy solnej, właśnie suszą się w piekarniku, ciekawe co z tego wyjdzie.
Grunt że młoda zachwycona;)
Jak będzie dóbr,e to może jeszcze jakieś aniołki zrobimy.
A na obiad mamy żurek:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na tym etapie ciąży to tylko wzdęty brzuch może być widać, zwłaszcza jak się ma trochę ciałka. Brzuszek ciążowy rośnie od dołu bo macica rośnie więc jeszcze czas na brzuszki z prawdziwego zdarzenia. Ja też mam widoczny ale przez wzdęcia. Mimo, że mam ciasno już w spodniach to nie jest to jeszcze brzuch ciążowy.
A co to wg Ciebie jest brzuszek ciążowy? Wiadomo, że nie są to jeszcze brzuszki, gdzie dzieciaczki pukają od spodu, ale skoro macica się powieksza i robi przemeblowanie w brzuchu i ten zaczyna odstawać, to dla mnie jest to już brzuszek ciążowy :) A przy drugim i kolejnym dziecku, gdzie macica nie startuje z takich samych rozmiarów jak przy pierwszej ciąży widać tym bardziej szybciej.
 
Cześć dziewczyny kciuki za wizyty i zdrówka dla wszystkich.

Zrobiłyśmy dziś z córką ozdoby na choinkę z masy solnej, właśnie suszą się w piekarniku, ciekawe co z tego wyjdzie.
Grunt że młoda zachwycona;)
Jak będzie dóbr,e to może jeszcze jakieś aniołki zrobimy.
A na obiad mamy żurek:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Już ozdoby choinkowe? Szybko. Ale macie pewność, że zdążycie na czas ;)
Jako alternatywa polecam "suchą porcelanę" - skład to mąka ziemniaczana, soda oczyszczona i woda. Fajnie się z nią pracuje i jest śnieżnobiała.
 
Już ozdoby choinkowe? Szybko. Ale macie pewność, że zdążycie na czas ;)
Jako alternatywa polecam "suchą porcelanę" - skład to mąka ziemniaczana, soda oczyszczona i woda. Fajnie się z nią pracuje i jest śnieżnobiała.
Oo widzisz następnym razem wypróbuję Twoją masę;)
No szybko, ale trzeba coś robić bo później to ciasteczka piec będziemy ;)
A że nie przyszła dziś koleżanka z dziećmi to trzeba było jakoś zająć młodą, bo ileż można się Play doh bawić, kt młoda uwielbia, a tak mamy pożytek z zabawy ;)

Gratka wizyty;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie nie dostałam tego skierowania jeszcze. Mam je dostać za miesiąc, ale wtedy będe w 12 tygodniu już. A ta zewnętrzna placówka to gdzie? Czy jak zapiszę się w 12 tygodniu na 13 to zdążę? jak nie chcesz tutaj to napisz mi proszę w prywatnej wiadomości.
I jeszcze zapytam - u kogo prowadzisz ciążę? Ja się wczoraj dowiedziałam, że moja dr odchodzi z medicoveru, jestem zapisana do dr Grzankowskiej, ale nie znam jej.
Jaki prowadzę u dr Pietrzak Witold na Piłsudskiego i ogólnie jestem zadowolona. Na badania prenatalne jestem zapisana do Salve Medical ale nie wiem jak mają tam z terminami bo ja chciałam na koniec miesiąca bo według om 26.11 zacznę 13 Tc ale na pierwszym usg ciąża była o tydzień młodsza więc ten termin wydaje mi się najbardziej optymalny zapisała mnie na 27 kolejny wolny był na 4.12. A masz już 35 lat skończone?
 
reklama
Do góry