reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Hej. A ja za to dzisiaj poczulam tak jakbym sie zesikala. Patrze a na bieliznie przezroczysta wydzielina i di tego jajnik mnie zaczal kloc... miala ktoras tak?
Gratulacje dla nowych zafasolkowanych ;)
Jajnik kul mnie czesto ostatnio.. Mialam wrazenie ze Bardzo mocno mometami... Wydzielinka tez czasem sie pojawiala... Ale nic zlego Z tego nie wyszlo ;-)
 
Heheh a co to tak duzo? Teraz kobiety po 40 rodzą [emoji6]Teraz znacznie sie przesunął wiek kobiet rodzących. Jak moja siostra 10 lat temu(31 lat) poszła do gin to jej nagadał,ze stara, niskie szanse na ciąże, a mi teraz(32 lata) ze młodziutka jestem [emoji12]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
4 dzieci ze tak powiem odchowalam... Najmlodszy 6 lat... Nie planowalam ciazy... Nawet przez mysl mi nie przeszlo a teraz 36 lat I blizniaki... Nie zrozumcie mnie zle ale poprostu jestem zdezorietowana I boje sie...
 
4 dzieci ze tak powiem odchowalam... Najmlodszy 6 lat... Nie planowalam ciazy... Nawet przez mysl mi nie przeszlo a teraz 36 lat I blizniaki... Nie zrozumcie mnie zle ale poprostu jestem zdezorietowana I boje sie...
Ależ to naturalne że się boisz.nie ma w tym nic złego.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
4 dzieci ze tak powiem odchowalam... Najmlodszy 6 lat... Nie planowalam ciazy... Nawet przez mysl mi nie przeszlo a teraz 36 lat I blizniaki... Nie zrozumcie mnie zle ale poprostu jestem zdezorietowana I boje sie...
Nikt nie ma na celu ciebie krytykowac bo wiadomo ze to wielki stres a teraz mega wątpliwości. Musisz to po prostu pokonać i stanąć na wysokości zadania. Bo tak jak dziewczyny pisza masz o tyle plus ze masz strasze dzieci to napewno lzej;) wiec glowa do gory powoli ci tp minie i zakceptujesz nowa sytuację

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy bliźniaki na pokładzie :-) i nowe mamuśki :-)
Mi póki co na żołądek nic nie pomaga. Siemienia lnianego nie próbowałam i nie mam nawet w czym go zmielić. Kawa hmm zazwyczaj po niej było mi gorzej. Obstawialam przed ciąża nietolerancje laktozy bo po częściowej jej eliminacji było lepiej.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny pisały,że można tłuczkiem do kotletów ...wystarczy naruszyć strukturę ziarenka...
Mi pomogło chociaż trochę na żołądek bo na wzdęcia już nie....

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Weronika-monika3636 Kochana 36 lat to na te czasy to nie dużo. Ja Cię doskonale rozumiem. Nie ukrywajmy, że łatwo to nie będzie zwłaszcza, że piszesz, że masz dziecko autystyczne to strach podwójny. W nas będziesz mieć wsparcie:)

Len można mielić w moździerzu. Ja kupiłam świetny kamienny na allegro za 36 zł.

@kasiaa12 jak sytuacja z mężem? Co na to Twoja mama i dziecko?
 
4 dzieci ze tak powiem odchowalam... Najmlodszy 6 lat... Nie planowalam ciazy... Nawet przez mysl mi nie przeszlo a teraz 36 lat I blizniaki... Nie zrozumcie mnie zle ale poprostu jestem zdezorietowana I boje sie...
Rodzina to skarb i szczęście. Na pewno kasz cudownego męża i wspaniałe dzieci które będą cie wspierać więc nie masz się czym przejmować. Kiedyś na kilkadziesiąt lat jak was już zabraknie na tym świecie one będę miały do kogo się zwrócić, beda miały siebie i na pewno też swoje rodziny. Ja jestem jak najbardziej za rodzinami wielodzietnymi, sama mam starszego brata i młodsza siostrę i cieszę się ze mama urodziła trójkę nas a nie dwójkę, chociaż miała być nas czwórka :-) mój mąż ma jedną siostrę i on by chciał byśmy mieli dwoje dzieci a ja np bym chciała mieć troje a może kiedy nawet i czworo ale go jeszcze ta myślą nie starsze :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny pisały,że można tłuczkiem do kotletów ...wystarczy naruszyć strukturę ziarenka...
Mi pomogło chociaż trochę na żołądek bo na wzdęcia już nie....

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Twoje problemy z dziadkiem to też uczucie jakbyś kamień połknęła po jedzeniu? Czy ogólnie mdłości?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry