reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

No no sliczme usg i faktycznie coraz nas więcej;) ja mam termin z usg na 23.06 wiec niedaleko 21

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny len powinno się kupować cały i mielić przed jedzeniem bo szybko z niego ulatuje to co najwartościowsze...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Weronika Monika rozumiem Szok, ale niedługo przejdzie i będzie tylko samo szczęście. Mi się wydaje że przy dzieciach się człowiek odmładza

Widzę ze jest nas więcej na 20-21 ;)
Ciekawe która pierwsza. Ja nie wyobrażam sobie inaczej niż Cc. Mam traumę po pierwszym Porodzie, który po 18 h w końcu skończył się cc. Wiem że połowa stwierdzi że o wiele lepsze dla dziecka jest w SN, ale nie dla mnie. Nawet nie chcę wspominać i myśleć. Miłego dnia
Zapewne masz racje ale narazie jest mi ciezko Z to swiadomoscia... Strasznie sie boje...
 
@Weronika-monika3636 wow to faktycznie szok ale podwójne szczęście. A skoro masz już duże dzieci to Ci pomogą. Mój mąż bardzo chciał bliźniaki. Synka mam z ciąży bliźniaczej ale jeden dzidziuś zmarł w 8 tygodniu ciąży. Już bym nie chciała przeżywać tego samego.
Mogę wiedzieć ile masz lat?
36 lat kochana dlatego ten szok wiaze sie tez ze strachem
 
dziewcyzny, może któraś miała taką sytuacje, chciałąm się umówić do ginekologa u którego byłam na pierwszej wizycie potwierdzającej ciąze lecz okazało się że idzie on na 2 tygodniowy urlop, zgapiłam sie wtedy po wizycie i nie umówiłąm się od razu na 15 ( bo do wtedy mam zwolnienie ) i okazuje się ze mogą mnie umówić dopiero na 20, niestety mnie to nie urządza bo nie bedzie zachowana ciągłosć zwolnienia, do tego baba z rejestracji była dla mnie bardzo nie miła podniosła mi ciśnienie , po całej sytuacji chce zmienić lekarza, ten jest dość małomówny i dodatkowo dosyć drogi, ale pojawia się też problem z badaniem cytologicznym bo to on mi je robił na pierwszej wizycie, moje pytanie więc czy muszę mieć wynik podczas wizyty u innego lekarza , powinna mi je wydać przychodnia w któej byłąm do tej pory?Przyznam , że się strasznie zdenerwowałam i musiał się wyżalić :)
 
reklama
Jak masz karte ciazy to lekarz rodInny moze ci wystawić zwolnienie a co do badan jak za nie zaplacilas jak mniemam to musza ci oddac wyniki

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry