reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Weronika-monika3636 gratulacje! bliźniaki to podwójne szczęście ale też wyzwanie, głowa do góry, bądź dobrej myśli :)
Dziewczyny a może któraś miała taki objaw? Dzisiaj w nocy przebudziłam się bo nagle bardzo mocno zabolał mnie brzuch ale w okolicach pępka, jakby sam pępek mnie bolał, był to kłujący ból i trwał dobre 5 minut, nie mogłam wręcz złapać powietrza ani się wyprostować/zmienić pozycji, leżałam na boku. Ból jak nagle się pojawił tak nagle zniknął. Nie było żadnych skurczy ani nic takiego. Dzisiaj dziwnie się czuję, jakoś słabo, blada jestem. Już czytałam o jakiejś anemii w ciąży ale to raczej nie to, a bóle w okolicy pępka niby normalne ale w 2 trymestrze, mogą też zwiastować przepuklinę pępkową ale to też niby w późniejszym etapie.... Nie wiem co o tym sądzić.
W czwartek mam wizytę u lekarza, ale do tego czasu będę się stresować.
 
Hej. A ja za to dzisiaj poczulam tak jakbym sie zesikala. Patrze a na bieliznie przezroczysta wydzielina i di tego jajnik mnie zaczal kloc... miala ktoras tak?
Gratulacje dla nowych zafasolkowanych ;)
 
spuchła mi prawa stopa, kostki nie widac :( ale przecież to chyba niemożliwe żeby na takim etapie puchly nogi... kupiłam żel z herbapolu z kasztanowa, ale na ulotce zapis w ciąży niet! :( moja gin na pierwszej wizycie pytała czy mam żylaki, czy nogi mi spuchly, ale wtedy było ok. No ale tak wcześnie??? To chyba pod koniec ciąży takie rzeczy mają miejsce? Jeszcze wczoraj zaczął boleć mnie ząb. Mój facet zaczyna ciężko wzdychac na moje jęki...
Zadzwon do lekarki to ci powie co i jak.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bedzie dobrze. Moja kolezanka w tym roku w wieku 35 lat urodzila piekna zdroea corke

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Heheh a co to tak duzo? Teraz kobiety po 40 rodzą [emoji6]Teraz znacznie sie przesunął wiek kobiet rodzących. Jak moja siostra 10 lat temu(31 lat) poszła do gin to jej nagadał,ze stara, niskie szanse na ciąże, a mi teraz(32 lata) ze młodziutka jestem [emoji12]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Witamy bliźniaki na pokładzie :-) i nowe mamuśki :-)
Mi póki co na żołądek nic nie pomaga. Siemienia lnianego nie próbowałam i nie mam nawet w czym go zmielić. Kawa hmm zazwyczaj po niej było mi gorzej. Obstawialam przed ciąża nietolerancje laktozy bo po częściowej jej eliminacji było lepiej.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry