reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Boże to straszne tak nic nie wiedzieć jak się jest w pierwszej ciąży...
emoji33.png


Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko nowe ale tez
Oczywiście, tez bym była w szoku [emoji6] ale chodzi mi o to ,ze jeszcze z 4 byś dążyła urodzić [emoji12]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
:-)
 
reklama
To troszke inaczej umnie... Jak bylam W crazy Z ostatnim synkiem maz znalazl sobie kochanke I odszedl... Minelo juz 6 lat W miedzy czasie poznalam obecnego partnera... I bummm... Moze dlatego potrzebuje czasu na to zeby totalnie sobie poukladac to w glowie
Nic milego. Moje dzieci tez z innych zwiazkoe.pierwsza cora ro wogole wpadka z baardzo wczesnej mlodosci. Druga z dlugiego związku ale po urodzeniu dziecka panu też się znudziło i zanim skończyła roczek rozstalismy się.dzis ma 11 lat i tatuś ma ja głęboko gdzieś. kupę lat bylam sama.jakies przelotne pomyłki.ech... obecnego partnera poznałam ponad rok temu.w sumie nie dawno.dzieci w planach wogole nie zakładałam już ż racji wieku. ale mój E cały czas marudził o dziecku i połączeniu naszych cudnych genow .bylam pewna ze to sie juz nie uda a jednak zaskoczylo i to za pierwszysm podejsciem. i w sumie jestem szczesliea a E skacze z radosci. tez jestem czasem przerazona czy dam jeszcze rade ale ponoć pieniędzy i dzieci nigdy nie za wiele [emoji12] ..... a twoj nowy partner zadowolony czy tak sobie ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic milego. Moje dzieci tez z innych zwiazkoe.pierwsza cora ro wogole wpadka z baardzo wczesnej mlodosci. Druga z dlugiego związku ale po urodzeniu dziecka panu też się znudziło i zanim skończyła roczek rozstalismy się.dzis ma 11 lat i tatuś ma ja głęboko gdzieś. kupę lat bylam sama.jakies przelotne pomyłki.ech... obecnego partnera poznałam ponad rok temu.w sumie nie dawno.dzieci w planach wogole nie zakładałam już ż racji wieku. ale mój E cały czas marudził o dziecku i połączeniu naszych cudnych genow .bylam pewna ze to sie juz nie uda a jednak zaskoczylo i to za pierwszysm podejsciem. i w sumie jestem szczesliea a E skacze z radosci. tez jestem czasem przerazona czy dam jeszcze rade ale ponoć pieniędzy i dzieci nigdy nie za wiele
emoji12.png
..... a twoj nowy partner zadowolony czy tak sobie ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam watpliwosci ...
Nic milego. Moje dzieci tez z innych zwiazkoe.pierwsza cora ro wogole wpadka z baardzo wczesnej mlodosci. Druga z dlugiego związku ale po urodzeniu dziecka panu też się znudziło i zanim skończyła roczek rozstalismy się.dzis ma 11 lat i tatuś ma ja głęboko gdzieś. kupę lat bylam sama.jakies przelotne pomyłki.ech... obecnego partnera poznałam ponad rok temu.w sumie nie dawno.dzieci w planach wogole nie zakładałam już ż racji wieku. ale mój E cały czas marudził o dziecku i połączeniu naszych cudnych genow .bylam pewna ze to sie juz nie uda a jednak zaskoczylo i to za pierwszysm podejsciem. i w sumie jestem szczesliea a E skacze z radosci. tez jestem czasem przerazona czy dam jeszcze rade ale ponoć pieniędzy i dzieci nigdy nie za wiele [emoji12] ..... a twoj nowy partner zadowolony czy tak sobie ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiedzialam wczoraj zadowolenia... Bardziej dal mi odczuc ze jest zalamany... To mnie dobilo
 
Kurczę może faktycznie musi to przemyśleć... wierzę że jest Ci tym bardziej ciężko ale teraz najważniejsze są te dwa cudeńka,które masz w brzuszku więc nie zamartwiaj sie zbytnio! dotychczas dałaś radę to teraz też dasz!

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam watpliwosci ...

Nie wiedzialam wczoraj zadowolenia... Bardziej dal mi odczuc ze jest zalamany... To mnie dobilo
No to współczuję.ciezka sytuacja. pprozmawiajcie na spokojnie co dalej. chyba każdy sobie zdaje sprawę że jak jest seks to może być z tego ciaza.zwlaszcza że nie macie po 16 lat . trzymam kciuki żeby wszystko było ok

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie kciuki dzis ciezka rozmowa mnie czeka... Mam nastawienie bojowe... Uslyszalam od partnera ze dla niego to dramat... Wiec skoro fasolki sa dla niego dramatem to on dla mnie jest zbedny...
 
Do góry