reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Twoje problemy z dziadkiem to też uczucie jakbyś kamień połknęła po jedzeniu? Czy ogólnie mdłości?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Hm...rano wstaję jest ok potem cokolwiek zjem zaczyna mi dokuczac żołądek (kluje) i brzuch mi przez cały dzień coraz bardziej puchnie i twardnieje wieczorem wyglądam jak dziecko z Afryki...jem małe porcje bo szybko czuję się przepełniona i często bo jezdzi mi w jelitach...raczej mnie nie mdli ,nie wymiotuje i nie mam zgagi...kleik jem rano i czasami wieczorem od ok 2 tygodni.

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestescie
@Weronika-monika3636 Kochana 36 lat to na te czasy to nie dużo. Ja Cię doskonale rozumiem. Nie ukrywajmy, że łatwo to nie będzie zwłaszcza, że piszesz, że masz dziecko autystyczne to strach podwójny. W nas będziesz mieć wsparcie:)

Len można mielić w moździerzu. Ja kupiłam świetny kamienny na allegro za 36 zł.

@kasiaa12 jak sytuacja z mężem? Co na to Twoja mama i dziecko?
Jestescie wszystkie wspaniale :-)
 
Jestem po wizycie u gin.jest serduszko :-) :)bardzo się cieszę.biorę duphaston 2x1 bo 3lata temu poronilam.potem był zakaz starania o dzidzie bo miałam bardzo poważne problemy z tarczyca.16sierpnia wycieli mi całą tarczyce i dostałam zielone światło od gin i endo.udało się bardzo szybko zajść w ciążę aż byłam zaskoczona.muszę pilnować TSH
 
No i dopadły mnie mdłości.juz wczoraj mnie tak kręciło,myślałam że to chwilowe ale dziś jest to samo. W sumie to się cieszę bo chociaż wiem że progesteron w normie.[emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie dziś nie kluje podbrzusze tylko bardziej tam ...w kroczu...To normalne?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rodzina to skarb i szczęście. Na pewno kasz cudownego męża i wspaniałe dzieci które będą cie wspierać więc nie masz się czym przejmować. Kiedyś na kilkadziesiąt lat jak was już zabraknie na tym świecie one będę miały do kogo się zwrócić, beda miały siebie i na pewno też swoje rodziny. Ja jestem jak najbardziej za rodzinami wielodzietnymi, sama mam starszego brata i młodsza siostrę i cieszę się ze mama urodziła trójkę nas a nie dwójkę, chociaż miała być nas czwórka :-) mój mąż ma jedną siostrę i on by chciał byśmy mieli dwoje dzieci a ja np bym chciała mieć troje a może kiedy nawet i czworo ale go jeszcze ta myślą nie starsze :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
To troszke inaczej umnie... Jak bylam W crazy Z ostatnim synkiem maz znalazl sobie kochanke I odszedl... Minelo juz 6 lat W miedzy czasie poznalam obecnego partnera... I bummm... Moze dlatego potrzebuje czasu na to zeby totalnie sobie poukladac to w glowie
 
4 dzieci ze tak powiem odchowalam... Najmlodszy 6 lat... Nie planowalam ciazy... Nawet przez mysl mi nie przeszlo a teraz 36 lat I blizniaki... Nie zrozumcie mnie zle ale poprostu jestem zdezorietowana I boje sie...

Oczywiście, tez bym była w szoku [emoji6] ale chodzi mi o to ,ze jeszcze z 4 byś dążyła urodzić [emoji12]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
To troszke inaczej umnie... Jak bylam W crazy Z ostatnim synkiem maz znalazl sobie kochanke I odszedl... Minelo juz 6 lat W miedzy czasie poznalam obecnego partnera... I bummm... Moze dlatego potrzebuje czasu na to zeby totalnie sobie poukladac to w glowie
Ale teraz z obecnym partnerem doborze Ci się układa? Masz w nim wsparcie?zareagował doborze na wieści?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry