reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Witam.
To i ja dołączę do czerwcowych mam. Zaczęłam 7. tydzień, termin wychodzi na 26.06, ale pewnie rozpakuje się wcześniej ( pierwsza ciąża 11 dni przed terminem, druga 19).
Na razie ciąża bez dolegliwości, z czego się cieszę, bo sporo pracy przy reorganizacji domu mnie czeka.
Mam dwóch chłopaków i pewnie trzeci się szykuje. Mieszkamy w DE.
Pozdrawiam wszystkie czerwcówki.
 
Witam.
To i ja dołączę do czerwcowych mam. Zaczęłam 7. tydzień, termin wychodzi na 26.06, ale pewnie rozpakuje się wcześniej ( pierwsza ciąża 11 dni przed terminem, druga 19).
Na razie ciąża bez dolegliwości, z czego się cieszę, bo sporo pracy przy reorganizacji domu mnie czeka.
Mam dwóch chłopaków i pewnie trzeci się szykuje. Mieszkamy w DE.
Pozdrawiam wszystkie czerwcówki.
Witaj. Termin mamy ten sam[emoji4]pozdrawiam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weronika Monika rozumiem Szok, ale niedługo przejdzie i będzie tylko samo szczęście. Mi się wydaje że przy dzieciach się człowiek odmładza

Widzę ze jest nas więcej na 20-21 ;)
Ciekawe która pierwsza. Ja nie wyobrażam sobie inaczej niż Cc. Mam traumę po pierwszym Porodzie, który po 18 h w końcu skończył się cc. Wiem że połowa stwierdzi że o wiele lepsze dla dziecka jest w SN, ale nie dla mnie. Nawet nie chcę wspominać i myśleć. Miłego dnia
 
Weronika Monika rozumiem Szok, ale niedługo przejdzie i będzie tylko samo szczęście. Mi się wydaje że przy dzieciach się człowiek odmładza

Widzę ze jest nas więcej na 20-21 ;)
Ciekawe która pierwsza. Ja nie wyobrażam sobie inaczej niż Cc. Mam traumę po pierwszym Porodzie, który po 18 h w końcu skończył się cc. Wiem że połowa stwierdzi że o wiele lepsze dla dziecka jest w SN, ale nie dla mnie. Nawet nie chcę wspominać i myśleć. Miłego dnia
A ja odwrotnie. Modle sie żeby nie skończyło się cc[emoji12]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weronika Monika rozumiem Szok, ale niedługo przejdzie i będzie tylko samo szczęście. Mi się wydaje że przy dzieciach się człowiek odmładza

Widzę ze jest nas więcej na 20-21 ;)
Ciekawe która pierwsza. Ja nie wyobrażam sobie inaczej niż Cc. Mam traumę po pierwszym Porodzie, który po 18 h w końcu skończył się cc. Wiem że połowa stwierdzi że o wiele lepsze dla dziecka jest w SN, ale nie dla mnie. Nawet nie chcę wspominać i myśleć. Miłego dnia

Ja na odwrót - mam nadzieję, że nie skończy się CC, tego się najbardziej boję. Oba poprzednie porody miałam szybkie, ale mega bolesne. Bóle krzyżowe przy skurczach itd. Ale nie zdążyłam się nawet porządnie zmęczyć a dziewczynki już były na świecie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej.


Witam.
To i ja dołączę do czerwcowych mam. Zaczęłam 7. tydzień, termin wychodzi na 26.06, ale pewnie rozpakuje się wcześniej ( pierwsza ciąża 11 dni przed terminem, druga 19).
Na razie ciąża bez dolegliwości, z czego się cieszę, bo sporo pracy przy reorganizacji domu mnie czeka.
Mam dwóch chłopaków i pewnie trzeci się szykuje. Mieszkamy w DE.
Pozdrawiam wszystkie czerwcówki.

Witaj :) u mnie też 3 ciąża, mam dwie dziewczynki i teraz nadzieje na synka :D
 
Ja na odwrót - mam nadzieję, że nie skończy się CC, tego się najbardziej boję. Oba poprzednie porody miałam szybkie, ale mega bolesne. Bóle krzyżowe przy skurczach itd. Ale nie zdążyłam się nawet porządnie zmęczyć a dziewczynki już były na świecie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej.




Witaj :) u mnie też 3 ciąża, mam dwie dziewczynki i teraz nadzieje na synka :D

A ja na córcię. Synusia już mam ☺️
 
@Weronika-monika3636 wow to faktycznie szok ale podwójne szczęście. A skoro masz już duże dzieci to Ci pomogą. Mój mąż bardzo chciał bliźniaki. Synka mam z ciąży bliźniaczej ale jeden dzidziuś zmarł w 8 tygodniu ciąży. Już bym nie chciała przeżywać tego samego.
Mogę wiedzieć ile masz lat?
 
reklama
Do góry