reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ojjj mnie glowa boli przynajmniej raz w tygodniu zwykle 3 dni ciągiem non stop. Środkowy dzień najgorszy bo ból doprowadza do wymiotow :( musisz przetrwać. Mnie teraz dla odmiany zaczął męczyć żołądek, strasznie boli :(
Mnie też żołądek bardzo często boli i po zjedzeniu mam.wrażenie jakbym kamień połknęła i odbija mi się często czasami aż do tego stopnia że mam wrażenie że zaraz zymiotuje. Mówiłam o tym ostatnio dla lekarza jak poszłam po zaświadczenie ale powiedział że to nie jest objaw ciąży. Jutro w nocy wyjeżdżamy do teściów na długi weekend i po powrocie myślę by iść z tym do rodzinnego. Jeszcze przed ciąża miałam te uczucie ciężaru na żołądku ale teraz z tym odbijaniem to już mam dość.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też popieram. Na jakimś forum wyczytałam, żeby nie jeżdzić na rowerze, a gdyby to powiedzieć holenderkom to by się uśmiały. W 5 tygodniu ciąży byłam w saunarium i jak dowiedziałałam się, że jestem w ciąży to się wystraszyłam, że zrobiłam coś strasznego, bo piszą w internetach, że sauny niebezpieczne. Zapytałam znajomej szwedki, która ma dwoje dzieci i powiedziała mi, że w Szwecji zaleca się sauny ( oczywiście z umiarem).
Ja znam koleżankę co przez saunę poronila i sama bym też na pewno nie zaryzykował

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_20171031_064153.jpg
IMG_20171031_064153.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20171031_064153.jpg
    IMG_20171031_064153.jpg
    267,7 KB · Wyświetleń: 396
reklama
Do góry