reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Na poczatku jest nie wskazane jak wiele lekow itp. Ale pozniej m zna. Chodz mimio wszystko moze miec oddziaływanie na dzidzie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie krytykuj bo sama nie wiesz jaką matką bedziesz. Ja też nie trzymam sie sztywno schematu bo robie co każe np. Hematolog. Jajko i mięso już w 5 miesiąca miala

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Skoro tak lekarz Ci zalecił to chyba co innego. Moja siostra ma dziwne a wręcz głupie podejście do wychowywania dzieci więc krytykuję bo się z tym nie zgadzam. Mam już jedno dziecko i trzymam się w tego co lekarze (dobrzy lekarze) i dietetycy mówią. Jej dzieci nawet roku nie miały jak jadły słodycze, efekt taki, że dwóch lat nie miały a były bez zębów.
 
Na poczatku jest nie wskazane jak wiele lekow itp. Ale pozniej m zna. Chodz mimio wszystko moze miec oddziaływanie na dzidzie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sir boje wlasnie bo jutro mam dalsze leczenie po kanalowym i znieczulenia nie da. [emoji21]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mialas juz truty raz ząb? Ja robilam po zatruciu i usunieciu korzenia i nie bolalo

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Mialam zatruty. Mialam tam zgorzel i w ogole masakra[emoji58]
I nalozyl na ten korzen taka plombe tymczasowa i jutro ma patrzec dalej co z tym robimy.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja żeby zobaczyć co się dzieje musiałabym RTG zrobić szczęki. A na to się na pewno nie zdecyduje.nie puchnie więc chyba jest ok

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mialam zatruty. Mialam tam zgorzel i w ogole masakra[emoji58]
I nalozyl na ten korzen taka plombe tymczasowa i jutro ma patrzec dalej co z tym robimy.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Rozmawiej z lekarzem
Pamietej bol to stres a dzidzia stresu nie lubi
Ja żeby zobaczyć co się dzieje musiałabym RTG zrobić szczęki. A na to się na pewno nie zdecyduje.nie puchnie więc chyba jest ok

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Broń Boże rtg musisz czekać do rozwiązania. Przez pewien okres po porodzie kanaly są nadal za free

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry