reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Moja siostra ma dzieci w wieku 13, 11 i 7 lat i wszystkie od początku były na mleku krowim z grysikiem co dla mnie pojęte nie było. Z resztą ona jest dziwna. Nigdy nie robiła specjalnych podchodów do rozszerzania diety. Rosół od 6 mca, kotlet smażony to samo. Brak słów poprostu.
Nie krytykuj bo sama nie wiesz jaką matką bedziesz. Ja też nie trzymam sie sztywno schematu bo robie co każe np. Hematolog. Jajko i mięso już w 5 miesiąca miala

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Szybkie pytanie. Czy tylko mnie tak meczy lep? Boli i boli. Rano mdłości po poludniu ból głowy;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie tak ćmi caly dzien jakby ucisk w glowie. I pulsuje. Próbowałam sie położyć to po 15 min przyszedł mąż z mala i zaczrli mnie z łóżka wyciągać. A już zasnęłam . Az zaslinilam poduszke haha

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie tak ćmi caly dzien jakby ucisk w glowie. I pulsuje. Próbowałam sie położyć to po 15 min przyszedł mąż z mala i zaczrli mnie z łóżka wyciągać. A już zasnęłam . Az zaslinilam poduszke haha

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Znam to mojs dzis od 6 na nogach a na stary czas o 7 ;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przed ciąża jeszcze zanim zaczęliśmy starania wzięłam się za zęby ale dużo czasu zajęło mi leczenie jednego kanałem a koniec końców i tak trzeba było wyrwać. Na dole został mi jeden lub dwa do zaleczenia i kilka na górze ale panicznie boję się dentysty i zawsze lecze ze znieczulenie ale teraz niestety nie mogę. Chyba że dentyści mają jakieś specjalne znieczulenia dla kobiet w ciąży? Wiecie coś na ten temat?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boje się panicznie dentysty i to moja największa zmora nie wiem jak sobie z tym poradzę jak trzeba będzie iść ...:szok::szok::szok::(:(:(:(:(
Kochana ja tez sie boje ale trzeba. Ja kilka lat nir chodziłam to wyobraz sobir co mi sie dzialo. Ale poszlam do dobrego dentysty i dawał mi znieczulenie nawet na zwykla pruchnice bo czulam zawsze jakby mi w dziaslo cos wbijal. I wszystko zrobilam akurat przed ciaza

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przed ciąża jeszcze zanim zaczęliśmy starania wzięłam się za zęby ale dużo czasu zajęło mi leczenie jednego kanałem a koniec końców i tak trzeba było wyrwać. Na dole został mi jeden lub dwa do zaleczenia i kilka na górze ale panicznie boję się dentysty i zawsze lecze ze znieczulenie ale teraz niestety nie mogę. Chyba że dentyści mają jakieś specjalne znieczulenia dla kobiet w ciąży? Wiecie coś na ten temat?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety takiego nie ma

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przed ciąża jeszcze zanim zaczęliśmy starania wzięłam się za zęby ale dużo czasu zajęło mi leczenie jednego kanałem a koniec końców i tak trzeba było wyrwać. Na dole został mi jeden lub dwa do zaleczenia i kilka na górze ale panicznie boję się dentysty i zawsze lecze ze znieczulenie ale teraz niestety nie mogę. Chyba że dentyści mają jakieś specjalne znieczulenia dla kobiet w ciąży? Wiecie coś na ten temat?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Duzo koboet w ciazy leczy ze znieczuleniem. Ale nie wiem moze w późniejszej ciazy.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry