reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Właśnie załapałam że wczoraj o tej porze było godz później.to też mnie tak muli.pora spać.spokojnej nocy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dietetyk powiedziała ze mleko krowie daje się po 14 mcu. Ale żeby się tym nie przejmować. Bo kiedyś były zalecenia, że produkty alergizujace dawać jak najpóźniej. Zrobili badania i się okazało ze u dzieci u których takie pokarmy były wcześniej podawane, był mniejszy odsetek alergii. Więc teraz się dąży do tego , żeby wprowadzać wcześniej. I z mlekiem krowim pewnie będzie tak samo.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
W przypadku mleka krowiego - jako postawowego mleka w diecie - nie chodzi o alergizacje tylko o to ze krowie mleko bardzo obciaza nerki bo zawiera bardzo duzo bialka. Niewielkie ilosci mleka krowiego w postaci jogurtow , masla, serow, czy np nalesnikow mozna wprowadzac przed 1rz. Ae nie mozna nim zastapic mleka wypijanego z butli...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przed ciąża jeszcze zanim zaczęliśmy starania wzięłam się za zęby ale dużo czasu zajęło mi leczenie jednego kanałem a koniec końców i tak trzeba było wyrwać. Na dole został mi jeden lub dwa do zaleczenia i kilka na górze ale panicznie boję się dentysty i zawsze lecze ze znieczulenie ale teraz niestety nie mogę. Chyba że dentyści mają jakieś specjalne znieczulenia dla kobiet w ciąży? Wiecie coś na ten temat?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Można brać znieczulenie w ciąży, tylko trzeba poinformować dentystę, że jesteś w ciąży. Na NFZ podejrzewam, że mają jedno znieczulenie ale prywatnie mają różne i dobierają odpowiednie. Nie leczone zęby w ciąży to przyczyna poronień, przedwczesnych porodów, wysokie ciśnienie więc lepiej te zęby zrobić.
Ja dawniej bardzo się bałam dentysty ale jak zaczęłam chodzić prywatnie to inna bajka. Mam teraz piękne, zdrowe zęby.
 
reklama
Można brać znieczulenie w ciąży, tylko trzeba poinformować dentystę, że jesteś w ciąży. Na NFZ podejrzewam, że mają jedno znieczulenie ale prywatnie mają różne i dobierają odpowiednie. Nie leczone zęby w ciąży to przyczyna poronień, przedwczesnych porodów, wysokie ciśnienie więc lepiej te zęby zrobić.
Ja dawniej bardzo się bałam dentysty ale jak zaczęłam chodzić prywatnie to inna bajka. Mam teraz piękne, zdrowe zęby.
Ja właśnie mam zamiar się wybrać bo mi się żeby sypią w ciąży. Z synem nie miałam dużo do roboty bo przed ciążą z nim poleczylam wszystko prywatnie przed ślubem ;) teraz napewno się wybiorę ;) jak już będę miała kartę ciąży;)


Witam i ja! Mam prąd! Wczoraj była męka! U nas orkan Grzegorz. Kurde niby słabszy jak ten Ksawery a narobił więcej szkód jak tamten. Masakra.

Byliśmy bez prądu od 8 rano. A u nas jest tak że jak nie ma prądu przestaje pracować pompka od pieca. No i ani wody ani w piecu grzać nie można. Ile dałam radę nabrałam do wiadra i garnków. Ale mąż do miasta bo 5 butelek 5 litrowych najtańszych jechał bo przecież nie będę myla naczyń woda mama i ja bo szkoda.


Moja młodzież z braku prądu poszła wczoraj spać po 7 ;) w sumie ja usnęłam koło 8 ;) prąd wrócił o 22 i wszędzie się pozapalaly światła. Mąż się zerwał z Lozka i gasił żeby się dzieci nie pobudziły;)



Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry