reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Rozmawiej z lekarzem
Pamietej bol to stres a dzidzia stresu nie lubi

Broń Boże rtg musisz czekać do rozwiązania. Przez pewien okres po porodzie kanaly są nadal za free

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Koleżance ronili zdjecie w gabinecie w ciazy . Nalozyli jej dwa fartuchy masakra....

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale to moze w ostatecznosci jak zlamania itp. A tak ja bym sie bala

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
W poprzedniej ciąży w 11 tyg wpadłam że schodów i zlamalam noge ż przesunięciem w stawie.jak pojechałam na pogotowie i powiedziałam że jestem w ciąży to powiedzieli że zrobią rtg tylko jak podpisze że na moja odpowiedzialność.oni nie biorą odp za ewentualne konsekwencje o których zostałam uprzedzona.sami nie przeswietlaja.wiec ja się nie zgodziłam oczywiście.noge składali na wyczucie na żywca bez znieczulenia. Do końca życia tego nie zapomnę.wole rodzić [emoji12]

Sent from my SM-G930F using Forum BabyBoom mobile app
 
W poprzedniej ciąży w 11 tyg wpadłam że schodów i zlamalam noge ż przesunięciem w stawie.jak pojechałam na pogotowie i powiedziałam że jestem w ciąży to powiedzieli że zrobią rtg tylko jak podpisze że na moja odpowiedzialność.oni nie biorą odp za ewentualne konsekwencje o których zostałam uprzedzona.sami nie przeswietlaja.wiec ja się nie zgodziłam oczywiście.noge składali na wyczucie na żywca bez znieczulenia. Do końca życia tego nie zapomnę.wole rodzić [emoji12]

Sent from my SM-G930F using Forum BabyBoom mobile app
Domyślam się beztie z nich i tyle

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jesli sa odpowiedniki nie zawierajace alkoholu to po co stosowac to co zawiera? - pett drill np nie.ma.alkoholu a dziala podobnie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Pozostaje nam zatem wybierać mniejsze zło, bo ten petti drill też rewelacyjnego składu nie ma. Alkoholu może nie zawiera, ale za to dwie substancje, które nie powinny znajdować się w produkcie dla dzieci...
 
Z tym karmieniem dzieci to zalecenia bardzo często się zmieniają. Między moimi dziewczynkami jest tylko 2 lata różnicy, a już zdążyli wprowadzić zmiany... Ciekawe czego nowego dowiem się przy 3 ;)
Kiedys karmiono nas mlekiem krowim, ale zapewne nie bylo to to samo mleko co teraz. Teraz najczęściej mamy do czynienia z napojami mlekopodobnymi, niestety.
A dodawanie mąki, tudzież kaszki manny mnie nie szokuje (co nie znaczy, że karmiłam bądź zamierzam tak karmic moje dzieci). Bardziej przerażające są składy obecnie dostępnych kaszek. Skład pierwszej lepszej kaszki smakowej powyżej 4 m-ca: Mąka ryżowa 44%, mleko modyfikowane 43% (odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka), oleje roślinne (palmowy (!), rzepakowy, kokosowy, słonecznikowy), lecytyna sojowa), cukier (!), maltodekstryna (!), owoce 1,1% (malina w proszku 0,9%, jabłko w proszku 0,2%), witaminy i składniki mineralne (C, E, tiamina (B1), B6, A, biotyna (B7), D, wapń, żelazo, jod), naturalny aromat malinowy.
 
reklama
Do góry