reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja jestem na l4i padam ... śpię całymi dniami..
Czemu Ty nie jesteś na l4? Jeśli praca Cię tak męczy to może warto o tym pomyśleć ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Generalnie nie jest zle.najgorzej w weekendy.pracuje w pubie i niestety wszystkie weekendy.na szczęście tylko rano do 14. Co do l4 nie możliwe.mieszkam w uk.tu w ciąży normalnie pracujesz, musi być naprawdę DUŻY problem żeby Cię na zwolnienie wysłali. Dopóki nie powiem szefowej o co kaman muszę się pomeczyc s tego przed wizytą u położnej zrobić nie mogę.. na szczęście wizytą 10 .11 .potem poczekam ż tydzień i poinformuje szefostwo to będę mieć więcej luzu.choc i tak bardzo dużo rzeczy nie robię e robocie bo jestem po kontuzji kręgosłupa i tym się wykręcam [emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie bylam jeszcze u gina bo ma urlop. I dzisiaj zrobilam znowu test ciazowy i wyszedl negatywny o_O nie wiem co jest grane.. wczesniej robilam test przed @ i wyszedl pozytywny. Jesten dwa dni po terninie @ i jej nie ma ani objawow na nia wskazujacych. Czemu tak sie stalo z tym testem? :(

Może to być ciąża biochemiczna. Zrób ponownie test jutro albo najlepiej zrób bete z krwi.

@ADA87 ja pęcherzyk widzę. Zarodka jeszcze może nie być ale spokojnie bo to bardzo wcześnie jeszcze jest.

@kasiaa12 ja się dziwię, że zdecydowałaś się na kolejne dziecko z takim mężem. Skoro Cię tak źle traktował to jestem zdziwiona, że z nim sypiałaś zamiast dążyć do jakiejś poprawy. Z Twoich wypowiedzi wnioskuje, że on ma kochankę, tak? A czemu Ciebie o to podejrzewa? Po porodzie możesz się starać o 1000 zł macierzyńskiego tzw kosiniakowe. I oczywiście od razu starać się musisz o alimenty.
 
Generalnie nie jest zle.najgorzej w weekendy.pracuje w pubie i niestety wszystkie weekendy.na szczęście tylko rano do 14. Co do l4 nie możliwe.mieszkam w uk.tu w ciąży normalnie pracujesz, musi być naprawdę DUŻY problem żeby Cię na zwolnienie wysłali. Dopóki nie powiem szefowej o co kaman muszę się pomeczyc s tego przed wizytą u położnej zrobić nie mogę.. na szczęście wizytą 10 .11 .potem poczekam ż tydzień i poinformuje szefostwo to będę mieć więcej luzu.choc i tak bardzo dużo rzeczy nie robię e robocie bo jestem po kontuzji kręgosłupa i tym się wykręcam [emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet jeśli byś poszła do lekarza o powiedziala jak się czujesz?
Że jesteś słaba, zasypiasz na stojąco, kręci Ci się w głowie itd?
Ka bym spróbowała

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja teściowa 2 dzieci karmiła od samego początku krowim mlekiem które brała od gospodarza jedynie na początku trochę woda rozcieczala. Moje dziecko niestety miało rygorystyczna dietę prawie cały czas. Przez ponad rok musiałam wszędzie patrzeć czy nie ma nawet minimalnej ilości jajka... ma AZS i miał takie wysypy ze wyglądał jakby go ktoś calego zelazkiem przejechal... na szczęście wszystkie alergie mu przeszły ale ma straszny uraz do lekarzy od tej masy igieł co miał wbijane. Teraz została jedynie nie tolerancja laktozy.
Dziewczyny jak wy już teraz takie zmęczone jesteście to co powiecie pod koniec ciąży? Jak ktoś pracuje fizycznie bądź ciąża go nie oszczędza wymioty i te sprawy to normalne wiadomo.
Ja właśnie stoję i gofry piekę bo mąż po prosił

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nawet jeśli byś poszła do lekarza o powiedziala jak się czujesz?
Że jesteś słaba, zasypiasz na stojąco, kręci Ci się w głowie itd?
Ka bym spróbowała

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie bym dostała zwolnienie ale na tydzień -dwa.zeby odpocząć. Potem i tak bym musiała wrócić a finansowo kompletnie mi się to nie opłaca.jeszcze chwilę dam radę. Najgorsze są niedzielę i bo wtedy naprawdę jest zapieprz ale w tygodniu większość czasu siedzę schowana po katach[emoji12] bo nic się nie dzieje. Nawet po tym incydencie ż płamieniem powiedzieli mi w szpitalu że mogę pracować i mi zwolnienia nie dadzą. Poza tym ja naprawdę lubię ta pracę. Dziewczyny mają gorzej bo robią po 12 h dyżury a ja po 5-6 h .nie powinnam narzekać.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja siostra ma dzieci w wieku 13, 11 i 7 lat i wszystkie od początku były na mleku krowim z grysikiem co dla mnie pojęte nie było. Z resztą ona jest dziwna. Nigdy nie robiła specjalnych podchodów do rozszerzania diety. Rosół od 6 mca, kotlet smażony to samo. Brak słów poprostu.
 
A ja dzisiaj jeździłam z mamą sprzątać groby. Mam nadzieję że przez ta pogodę się niepochoruje bo strasznie wiało i padało. Dawno takiej pogody na święto zmarłych nie było

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dietetyk powiedziała ze mleko krowie daje się po 14 mcu. Ale żeby się tym nie przejmować. Bo kiedyś były zalecenia, że produkty alergizujace dawać jak najpóźniej. Zrobili badania i się okazało ze u dzieci u których takie pokarmy były wcześniej podawane, był mniejszy odsetek alergii. Więc teraz się dąży do tego , żeby wprowadzać wcześniej. I z mlekiem krowim pewnie będzie tak samo.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry