reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Memy robili to 1sze ok 11 tyg, było ok dr stwierdził że nie widzi potrzeby robić kolejnych, chyba że chcemy, ale zrobiliśmy też to ok 20tc oręż było ok i już tych 3cich nie robiliśmy... Też mamy znajomych którzy na prenatalnych tych 2gich dowiedzieli się że dziecko ma pozwaną wadę serca, więc od razu byli nastawieni i rodziła w odpowiednim szpitalu...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na pewno te 3 prenatalne będę robić.
W szkole rodzenia miałam dziewczynę która robiła prenatalne w 20 tyg ciąży. Wyszło ze jej dziecko ma wadę serca. Dostała skierowanie do szpitala, wyznaczyli jej od razu termin cesarki i operacji dziecka.

Także ja osobiście uważam ze warto.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Usg prenatalne - to kazde usg w trakcie ciazy. ;)
Ale rozumiem ze chodzi Ci o te konkretne oceniajace dzieci w konroetnych tygodniach czyli 11-13 , polowkowe i 30hbd ;) mysle ze powinno sie je wszystkie 3 zrobic bo na kazdym etapie mozna wylapac jakies nieprawidlowosci ;)

Ja na polowkowe pewnie zabiore juz corke zeby zobaczyla rodzenstwo, choc sie ciagle waham czy to dobry pomysl... a jak Wy robilyscie w poprzednich ciazach?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My chcemy córkę zabrac już na to 1sze ok 11 tyg bo wtedy ładnie dzidzie już widać ;) Ona codziennie całuje brzuszek i "tuli" dzidziusia:)
A nawet sobie wymyśliła że jak będzie dzidziuś to będzie i mleczko i ona już sobie "zarezerwowała" lewą pierś a dla dzidzi jest prawa.. Codziennie to powtarza. ;;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
My chcemy córkę zabrac już na to 1sze ok 11 tyg bo wtedy ładnie dzidzie już widać ;) Ona codziennie całuje brzuszek i "tuli" dzidziusia:)
A nawet sobie wymyśliła że jak będzie dzidziuś to będzie i mleczko i ona już sobie "zarezerwowała" lewą pierś a dla dzidzi jest prawa.. Codziennie to powtarza. ;;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to jeszcze nic corce nie mowilam, bo co jej powiem jak sie ciaza nie utrzyma? Powiemy corce po 10-12 tyg bo wtedy juz niewielkie ryzyko zlego przebiegu ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to jeszcze nic corce nie mowilam, bo co jej powiem jak sie ciaza nie utrzyma? Powiemy corce po 10-12 tyg bo wtedy juz niewielkie ryzyko zlego przebiegu ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Że dzidziuś poszedł do aniołków...
A ile ma Twoje córka? Bo moja ponad 2,5 roku.
Trzeba być dobrej myśli, ja niedawno poroniłam i wierzę że los tym razem będzie dla nas łaskawy.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dziś na słodko, na obiad racuchy z jabłkiem z córką zjadłyśmy;) No i ciasto zrobiłyśmy z bezową pianką. Mąż wróci to będzie miał niespodziankę.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dziś na słodko, na obiad racuchy z jabłkiem z córką zjadłyśmy;) No i ciasto zrobiłyśmy z bezową pianką. Mąż wróci to będzie miał niespodziankę.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny robicie tylko smaka [emoji16]

Ja wezmę synka na USG i pewnie inne wizyty. On ma dopiero 14 mcy wiec i tak za dużo nie zrozumie[emoji4] No i nie mamy go z kim zostawić.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzisiaj robię naleśniki do wyboru beda z dżemem, serkiem, ala tortilla lub z parowka i serem żółtym :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie sos bolognese z makaronem muszelki[emoji87] nawalilam na to sera i teraz leze do gory odwlokiem hehe

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
witam cieplutko.ja dopiero z pracy wróciłam.dostalam dziś tak popalić że ledwo laze. szybko robię obiad i resztę dnia leżę.u nas pulpety w sosie pieczarkowym z kaszą i buraczki.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry