reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
No ale co mam mu powiedzieć? "Wybacz pan ale nie jest Pan uprawniony i chce iść gdzie indziej"?
Jak Wy to rozgrywacie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

To zależy czy masz skierowanie i badanie za darmo czy nie. Ale jeśli masz badanie płatne to nie cackałabym się i zapytała kto w Twojej klinice wykonuje te badania i czy ma certyfikat.
 
Dla mnie to jest dziwne. Nie założy karty bo nie wybrany lekarz prowadzący. Co ma piernik do wiatraka. Dużo kobiet ma zakladana kartę ciazy przez innego lekarza a później go zmieniają.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Powinien od razu bo w ciąży jesteś już. Będzie wypadek i co wtedy? Dzięki tej karcie lekarze wiedza że w ogóle jesteś w ciąży, na jakim etapie, jeśli już zrobiłaś badania to wiesz jaka masz gr krwi i to też jest wpisane w te kartę..
Ja miałam założona od razu a nawet serducha jeszcze nie ma

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moja gin nie daje mi zdjęć z usg .

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Moja w 1szej ciąży wydrukowała całe 2 zdjęcia w tym to drugie na prośbę męża bo był akurat ze mną, ale mała była na tyle duża że sama głowę jej cykneła [emoji23]A teraz na poprzedniej wizycie, wydrukowała i dała mi, a dziś jak już miała zatrzymane na ekranie to zapytałam czy mogę sobie zdjęcie telefonem zrobić to powiedziała że mi da zdjęcie... Chyba miała dobry humor ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
24.08.
Aplikacja jedna pokazuje ze już 10 tc. A obok napisane 9+1dz.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie dlatego że przeważnie liczy się skończone tygodnie, czyli masz skończony 9 tydzień, a dokładnie 1szy dzień 10 tygodnia, dlatego inna aplikacja pokazuje Ci już 10 tydzień

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry