reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nie wiem czy do grudnia wybiorę się do Ełku bo jakoś rzadko tam jeżdżę. Dominika tak ten sklep się nazywa? Jeśli będę to zobaczę, bo jak nie będziemy do tego czasu w Ełku to w grudniu będziemy dłużej na Śląska siedzieć to wtedy tam myślę coś kupić w Krakowie lub Katowicach :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
nooo, Dominika, koło szkoły muzycznej, a dużo wózków mają i na pierwszy raz by się zorientować to w sam raz. Byłam nastawiona na wózek, ale jak pojeździłam po sklepie kilkoma modelami to już wiedziałam co mi pasuje :)
 
reklama
nooo, Dominika, koło szkoły muzycznej, a dużo wózków mają i na pierwszy raz by się zorientować to w sam raz. Byłam nastawiona na wózek, ale jak pojeździłam po sklepie kilkoma modelami to już wiedziałam co mi pasuje :)
Dziękuję za polecenie, może uda mi się tam zawitać :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś z Was też się tak słabo czuję, nie mam wcale apetytu jem tylko owoce i wafle ryżowe bo na nic innego nie mam ochoty cały dzień jestem osłabiona i tylko bym leżała, może macie jakieś rady co jeść albo pić żeby poczuć się lepiej :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś z Was też się tak słabo czuję, nie mam wcale apetytu jem tylko owoce i wafle ryżowe bo na nic innego nie mam ochoty cały dzień jestem osłabiona i tylko bym leżała, może macie jakieś rady co jeść albo pić żeby poczuć się lepiej :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
ja tak miałam w poprzedniej ciąży.masakra była, czułam się jakbym była ciężko chora. nic nie poradzisz , jedź to co dasz radę zjeść, zapytaj lekarza o witaminy i jakoś musisz to przetrwać.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś z Was też się tak słabo czuję, nie mam wcale apetytu jem tylko owoce i wafle ryżowe bo na nic innego nie mam ochoty cały dzień jestem osłabiona i tylko bym leżała, może macie jakieś rady co jeść albo pić żeby poczuć się lepiej :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też ciagle jestem.zmeczona. i teraz po dniu z moim urwisem nogi i kręgosłup tak mnie bolą jakbym pole ziemniaków ręcznie wykopała. [emoji23]

A apetyt mi sie zmniejsza. Ale w ogole nie mam ochoty na owoce ani na słodkie jak w ciąży z Julka

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też czuje ciągle się przemczona, nic mi się nie chce, po pracy ciągle leżę bo mogę sobie na to pozwolić, to moje pierwsze dziecko a mąż w pracy od rana do wieczora.
Jeżeli chodzi o jedzenie to ja raczej jem normalnie, ostatnio ciągle mam ochotę na kanapki z pasztetem. Gotować nie gotuję obiadów, bo mąż ma obiady w pracy a mi się samej sobie nawet nie chce nic robić. Niestety pociąg do słodyczy mam ale dzisiaj tak sobie pomyślałam że trzeba to w końcu trochę zmienić i zamiast coś słodkiego to lepiej i na zdrowie wyjdzie jakiś owoc.

Dziewczyny czy to normalne że mi jeszcze piersi nie rosną? Jestem już wg ostatniego usg w 9t5d, a wg ostatniej miesiączki to 9t2d a moje piersi sa jedynie niewiele nabrzmiale jedrniejsze pełniejsze ale rozmiar cały czas ten sam.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też czuje ciągle się przemczona, nic mi się nie chce, po pracy ciągle leżę bo mogę sobie na to pozwolić, to moje pierwsze dziecko a mąż w pracy od rana do wieczora.
Jeżeli chodzi o jedzenie to ja raczej jem normalnie, ostatnio ciągle mam ochotę na kanapki z pasztetem. Gotować nie gotuję obiadów, bo mąż ma obiady w pracy a mi się samej sobie nawet nie chce nic robić. Niestety pociąg do słodyczy mam ale dzisiaj tak sobie pomyślałam że trzeba to w końcu trochę zmienić i zamiast coś słodkiego to lepiej i na zdrowie wyjdzie jakiś owoc.

Dziewczyny czy to normalne że mi jeszcze piersi nie rosną? Jestem już wg ostatniego usg w 9t5d, a wg ostatniej miesiączki to 9t2d a moje piersi sa jedynie niewiele nabrzmiale jedrniejsze pełniejsze ale rozmiar cały czas ten sam.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi w pierwszej ciazy dopiero od polowy ciazy zaczęły rosnąć takze spoko[emoji39]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piersi nie zawsze od razu rosną :) a uwierz im później tym lepiej dla ciebie i twojego kręgosłupa :)
ja dzisiaj czuje się cały czas zmęczony ale niestety w dzień nie a.kiedy po leżeć chociaż 5 min mój 2 latek to dziecko pełne Energii nie wiem skąd ja czerpie [emoji23][emoji23] chociaż dzisiaj wyjątkowo spałam 10 min w fotelu bo chłopaki poszli na dwór psa czesac [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś z Was też się tak słabo czuję, nie mam wcale apetytu jem tylko owoce i wafle ryżowe bo na nic innego nie mam ochoty cały dzień jestem osłabiona i tylko bym leżała, może macie jakieś rady co jeść albo pić żeby poczuć się lepiej :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Wręcz przeciwnie -ja bym tylko jadła i spała ma zmianę [emoji19]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry