reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Zazdroszcze ja mieszkalam 7 lat od roku jestem w Pl

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Londyn ciężkie miasto do normalnego życia najbardziej jak się ma dzieci.teraz mieszkam na kompletnym zadupiu, wioska 2000 mieszkańców.ale jak przejdę na macierzyński to się przeprowadzam.mialam się przenieś przed świętami bo mój E mieszka w mieście no ale okazało się że zaszłam w ciążę szybciej niż się spodziewałam no i trzeba odłożyć przeprowadzke .póki co tu pracuje i muszę tu narazie siedzieć.i może lepiej że tak wyszło bo tak to musiałabym szukać pracy itd ...zawsze to dodatkowy stres.a tak po macierzyńskim i tak bym do pracy nie wróciła także pracuje jak długo się da i już nie będę kombinowac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Londyn ciężkie miasto do normalnego życia najbardziej jak się ma dzieci.teraz mieszkam na kompletnym zadupiu, wioska 2000 mieszkańców.ale jak przejdę na macierzyński to się przeprowadzam.mialam się przenieś przed świętami bo mój E mieszka w mieście no ale okazało się że zaszłam w ciążę szybciej niż się spodziewałam no i trzeba odłożyć przeprowadzke .póki co tu pracuje i muszę tu narazie siedzieć.i może lepiej że tak wyszło bo tak to musiałabym szukać pracy itd ...zawsze to dodatkowy stres.a tak po macierzyńskim i tak bym do pracy nie wróciła także pracuje jak długo się da i już nie będę kombinowac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Czy ja wiem czy ciezkie...ma swoje plusy i minusy... Ja tam bardzo milo wspominam ten czas[emoji6]. Maz chcial wracac do Pl bardzo

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś odebrałam badania krwii i moczu. Wszystko ok. Teraz tylko doczekać się na wizytę za 2 tygodnie nie mogę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To super, że wyniki ok [emoji1] Ja dotychczas miałam badany mocz też było ok bo miałam jakieś krawe fafrocle (fałszywy alarm).
Co do wzdec to mi też espumisan nie pomaga.....wczoraj z resztą skończyłam całe wielkie opakowanie.. lekarz tylko mówi,że tak już jest i po 1trymestrze powinno przejść. No -spe kazał brać na bóle i skurcze A na wzdęcia ponoć nie działa. Ja osobiście jeszcze żadnej tabletki no-spy nie brałam. Piję ten kleik z siemienia lnianego rano i wieczorem ale nie widzę żeby szczególnie pomagał...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
To super, że wyniki ok [emoji1] Ja dotychczas miałam badany mocz też było ok bo miałam jakieś krawe fafrocle (fałszywy alarm).
Co do wzdec to mi też espumisan nie pomaga.....wczoraj z resztą skończyłam całe wielkie opakowanie.. lekarz tylko mówi,że tak już jest i po 1trymestrze powinno przejść. No -spe kazał brać na bóle i skurcze A na wzdęcia ponoć nie działa. Ja osobiście jeszcze żadnej tabletki no-spy nie brałam. Piję ten kleik z siemienia lnianego rano i wieczorem ale nie widzę żeby szczególnie pomagał...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Bo ten kleik to na osłonę żołądka i wyróżnienia niestety. Ja odstawiam słodycze i węglowodany w miarę możliwości i zobaczę

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo ten kleik to na osłonę żołądka i wyróżnienia niestety. Ja odstawiam słodycze i węglowodany w miarę możliwości i zobaczę

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie na żołądek pomaga więc jak ktoś ma problemy z żołądkiem to polecam[emoji1]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pije soki warzywne takie gęste i trochę mi te wzdęcia przeszły no i nie mam problemów z zaparciami.jak ktoś lubi polecam.mi bardzo pomaga

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
10 listopada mam wizytę przez telefon zlecił mi badania i mam je wysłać na jego email. W domu mam już córeczkę 7 letnią, a w sierpniu miałam puste jajo płodowe dlatego strasznie się boję.
Ja na przełomie lipca i sierpnia poroniłam samoistnie w 6 tc...
Też się obawiam czy teraz bedzie ok, czy to nie za szybko...
Betę robiłam sama dla siebie, ładnie rosła
W pt idę do gina i się obawiam... Byłam w skończonym 5 tyg, jeszcze serduszka nie było, ale gin stwierdziła że tym razem wygląda że będzie dobrze.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry