reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Podobno stomatolog jest obowiązkowy, szczególnie pilnowanie kamienia nazębnego który można przekazać dziecku!
Kurde a mnie 2tygprzed ciąża jak byłam u stomatologa to kazał przyjść na kamień i nie zdążyłam... Mam teraz w ciąży iść bo zrobić ? Czy to się robi bez znieczulenia? Bo ja ZAWSZE mam znieczulenie i u mnie dentysta to taki stres że hej :/ [emoji32]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak w ogóle byłam dzisiaj na mieście po leki i zobaczcie co u nas na rynku otwarli [emoji7] paczkarnie [emoji7][emoji7][emoji7] usrałam na paczki 3 dychy
Róża, rafaello, czerwona porzeczka, jagoda, wiśnia, tiramisu, malina, truskawka i czekolada ludzie patrzyli na mnie jak na wariatke [emoji28]
1508930728-9631456774bfc1b7-aaaaaa.jpeg

1508930737-84dec9e52c2387a6-aaaaaa.jpeg

Kocham paaaaaaaczki [emoji7]
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak w ogóle byłam dzisiaj na mieście po leki i zobaczcie co u nas na rynku otwarli [emoji7] paczkarnie [emoji7][emoji7][emoji7] usrałam na paczki 3 dychy
Róża, rafaello, czerwona porzeczka, jagoda, wiśnia, tiramisu, malina, truskawka i czekolada ludzie patrzyli na mnie jak na wariatke [emoji28]
1508930728-9631456774bfc1b7-aaaaaa.jpeg

1508930737-84dec9e52c2387a6-aaaaaa.jpeg

Kocham paaaaaaaczki [emoji7]
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Boże też bym chciała [emoji7]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde a mnie 2tygprzed ciąża jak byłam u stomatologa to kazał przyjść na kamień i nie zdążyłam... Mam teraz w ciąży iść bo zrobić ? Czy to się robi bez znieczulenia? Bo ja ZAWSZE mam znieczulenie i u mnie dentysta to taki stres że hej :/ [emoji32]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co wiem to bez znieczulenia...Też się muszę wyprać ...od pół roku to robię...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry