reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
To moja pierwsza ciąża wiec nie wiem jak ro jest z tymi przesądami, ale jak to u was było z przeczuciem ? Sprawdziło się ??bo ja mam takie przeczucie ze to chłopak... ciekawe co sie okaże :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zabobony się nie sprawdziły, a przeczucie tak. Ja po prostu wiedziałam, że to dziewczynka. Śniła mi się, wiedziałam jak będzie wyglądać. A teściowa wpierala mi, że chłopak.
Ale u mnie to może też podświadomość bo bardzo chciałam nie coreczke. Zawsze mówiłam, że corezka musi być pierwsza ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zabobony się nie sprawdziły, a przeczucie tak. Ja po prostu wiedziałam, że to dziewczynka. Śniła mi się, wiedziałam jak będzie wyglądać. A teściowa wpierala mi, że chłopak.
Ale u mnie to może też podświadomość bo bardzo chciałam nie coreczke. Zawsze mówiłam, że corezka musi być pierwsza ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

To ja mam tak z chłopcem. Czuje ze będzie chłopak i od zawsze marzył mi się pierwszy syn. Ale śniła mi się chyba córeczka - chociaż tez pewna nie jestem bo co prawda był jakiś skrawek różowego kocyka widać to buzi ani nic innego poza stopkami nie widziałam ;) mam nadzieje ze uda mi się dostać na jakieś usg przed sama wigilia żeby był prezent dla męża :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Queen i nas dopiero w 22 tygodniu poznaliśmy płeć.. Tak to córcia miała tak ułożona pepowine ze albo zasłaniają, albo wyglądała jak siusiak. Także dwóch lekarzy powiedziało nam, ze nie widzi kto to Ale chyba chłopczyk..
Ja tak bardzo chciałam wiedzieć czy to dziewczynka czy chłopiec ze się modlilam żeby mi się przysnilo ;).
Niecierpliwa jestem ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie słyszałam o czymś takim, ale w ciąży ze Stasiem rzeczywiście cera, włosy były super!
Inna sprawa, że byłam w 100% przekonana, że będzie dziewczynka - tak to jest polegać na intuicji ;)

Teraz nie podejmuję się zgadywania, choć nie ukrywam, że byłabym zachwycona jak by był chłopiec - tak prozaicznie, bo jednego już mam i wiem co i jak :) Dwa to nie byłoby problemu z ubrankami i zabawkami, no i po trzecie to trochę przerażają mnie dziewczynki w rodzinie, bo są takie bardzo dziewczęce (ja taka nigdy nie byłam) - ciągle lalki, spódniczki, fryzurki i ten RÓŻ! Oczywiście jak maluch okaże się dziewczynką to też będzie super - ale więcej niewiadomych ;)

Fajnie będzie za te +/- 9-10 tygodni zweryfikować nasze przypuszczenia :D
 
na początek chciałam się przywitać, bo na razie się zapowiada, że mogę zagościć tu na dłużej :) ale to na razie początek, mój wstępny termin to 09 czerwca, a teraz idę spać, bo godzina późna, a rano do pracy ruszać trzeba, pozdrawiam
 
@queen_b ja w ciąży z synkiem od początku wiedziałam, że będzie chłopczyk i się potwierdziło. Teraz też wydaje mi się, że chłopiec będzie ale mogła by być córeczka. Po moich przejściach chce tylko donosić i urodzić zdrowe dziecko :)

Dokładnie. Mam to samo. Wydaje mi się ze chłopiec. Ale wszystko co chce to zdrowa donoszona ciąża i zdrowe dziecko :) i będę szczęśliwa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@queen_b ja w ciąży z synkiem od początku wiedziałam, że będzie chłopczyk i się potwierdziło. Teraz też wydaje mi się, że chłopiec będzie ale mogła by być córeczka. Po moich przejściach chce tylko donosić i urodzić zdrowe dziecko :)
To prawda, nie ma rzeczy ważniejszej niż to, żeby dziecko było zdrowe!
 
Do góry