reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Kari bardzo mi przykro:(

Dziewczyny czy Was wczoraj też tak głowa bolała? nie nadawalam się wczoraj do niczego. Jak zaczęła mnie boleć o 15 to przestała bolec mnie nad ranem. W poprzedniej ciąży też tak mnie bolała. Też to była sobota i też kilka dni po tym jak się dowiedziałam o ciąży.
Ja jestem w pierwszej ciąży i od kiedy wiem a zaraz będzie dwa tygodnie to w tym czasie nie bolała mnie głowa :-) ale słyszałam że to się zdarza kobietom

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kari bardzo mi przykro:(
Dziewczyny czy Was wczoraj też tak głowa bolała? nie nadawalam się wczoraj do niczego. Jak zaczęła mnie boleć o 15 to przestała bolec mnie nad ranem. W poprzedniej ciąży też tak mnie bolała. Też to była sobota i też kilka dni po tym jak się dowiedziałam o ciąży.
Mnie nie bolała, więc pewnie to u Ciebie po prostu ciążowy objaw :)
U mnie jak na razie to tylko ten ból piersi, którego w poprzedniej ciąży chyba nie było... Z resztą w ogóle nie pamiętam, żebym w ciąży ze Stasiem miała jakiekolwiek dolegliwości poza pociąganiem w podbrzuszu przy dłuższym spacerowaniu. Także tym bardziej współczuję tegoż bólu głowy!
 
To również moja pierwsza ciąża i póki co żadnych objawów. Poza tym co ostatnio czytałam ze kobiety w ciąży maja takie dziwne realistyczne sny. Od momentu kiedy się dowiedziałam o ciąży 2tyg temu to każdego ranka budzę się po dziwnym śnie ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie prawa pierś praktycznie już wcale nie boli tylko brodawka jest wrażliwa na dotyk więc trochę mnie to nie pokoi :/ piersi póki co nie powiększył mi się może sa jedynie trochę bardziej pełniejsze a to 5t4d

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam przed urodzeniem synka straszne migreny. To był taki ból, że nie mogłam funkcjonować. Po porodzie głowa czasem boli ale nie tak bardzo i pomaga mi paracetamol tylko. Dzisiaj mnie smędraczy trochę ale pewnie organizm się dopomina o kawę:)
 
Opasek pamiętaj, że w ciąży możesz brać jedynie paracetamol ;)

Mnie piersi w ogóle nie bolą, w pierwszej ciąży stały się pełniejsze i w rażliwsze dopiero w późniejszych tygodniach.
A takie nadanie się po piersiach czy brodawkah to nic dobrego. Stymulacja brodawkah pobudza do skurczu macice. Mi zlecono symulację brodawek przed porodem ;)

I objawów brak. Dopiero przy dłuższym wysiłku ciągnie w brzuchu. Tak to jedynie brak okresu i dużo białego śluzu.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Opasek pamiętaj, że w ciąży możesz brać jedynie paracetamol ;)

Mnie piersi w ogóle nie bolą, w pierwszej ciąży stały się pełniejsze i w rażliwsze dopiero w późniejszych tygodniach.
A takie nadanie się po piersiach czy brodawkah to nic dobrego. Stymulacja brodawkah pobudza do skurczu macice. Mi zlecono symulację brodawek przed porodem ;)

I objawów brak. Dopiero przy dłuższym wysiłku ciągnie w brzuchu. Tak to jedynie brak okresu i dużo białego śluzu.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie brodawki sa wrażliwe i teraz tylko jedna pierś boli przy dotyku ale nie jest to też nie wiadomo jaki ból tylko pobolewanie. Brak okresu i śluz też ale mało bardzo,zresztą dwa ostatnie moje cykle to nawet nie widziałam śluzu plodnego i myślałam że nie mam.owulacji ale testy owulacyjne wychodziły pozytywne więc może teraz też dlatego jest tego śluzu Tak niewiele. Czasami czuje też delikatne pobolewanie jajników i dziś jak.dłużej.siedziałam w jednej pozycji to ból pleców a tak więcej nic. Hmm no i ciągle chodzę i ziewam chociaż spać mi się nie chce :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mecenasiwa bo ciąże są bardzo różne. Puławy ma każdą ciężarną ale jeden skąpe, a drugie mega obfite. Ja miałam zakładany krążek w poprzedniej ciąży i to zwiększyło mega uplawy..
Do tego Lutek dopochwowo także.. to było dla mnie mega uciążliwe. Chodziłam 24h w majtkach :/.
A ogólnie super się czułam..
Ciekawe jak to będzie wyglądało teraz ;)
W ogóle jestem ciekawa jak będę przeżywać tą ciąże jak już wiem jak to jest ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry