reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To również moja pierwsza ciąża i póki co żadnych objawów. Poza tym co ostatnio czytałam ze kobiety w ciąży maja takie dziwne realistyczne sny. Od momentu kiedy się dowiedziałam o ciąży 2tyg temu to każdego ranka budzę się po dziwnym śnie ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziś mi się sniło, że świat opanowały zombie Pamiętam w pierwszej ciąży ful takich snów.
 
reklama
Mecenasiwa bo ciąże są bardzo różne. Puławy ma każdą ciężarną ale jeden skąpe, a drugie mega obfite. Ja miałam zakładany krążek w poprzedniej ciąży i to zwiększyło mega uplawy..
Do tego Lutek dopochwowo także.. to było dla mnie mega uciążliwe. Chodziłam 24h w majtkach :/.
A ogólnie super się czułam..
Ciekawe jak to będzie wyglądało teraz ;)
W ogóle jestem ciekawa jak będę przeżywać tą ciąże jak już wiem jak to jest ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
A po co ten.krążek się zakłada? Ja narazie sama siebie pocieszam ze wszystko musi by ok i najważniejsze że nie mam żadnego plamienia niepokojacego.
Eeeeh A jeszcze mnie przeziebienie dopada :( dzisiaj co chwilę w nocy się obudziłam.przez katar

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A po co ten.krążek się zakłada? Ja narazie sama siebie pocieszam ze wszystko musi by ok i najważniejsze że nie mam żadnego plamienia niepokojacego.
Eeeeh A jeszcze mnie przeziebienie dopada :( dzisiaj co chwilę w nocy się obudziłam.przez katar

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Biedna! Pod kołderkę i domowymi sposobami się lecz ! Ja dziś za to nie mam energii w ogole. Najlepiej bym przespała cały dzień ... pogoda raczej w uk tez dziś nie sprzyja ...

Co do uplawow to ze mnie tez trochę leci ale wydaje mi się ze ro bardziej wina tego
Iż biorę trzy razy dziennie żel dopochwowy z progesteronem Crinone i to pewnie przez to ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biedna! Pod kołderkę i domowymi sposobami się lecz ! Ja dziś za to nie mam energii w ogole. Najlepiej bym przespała cały dzień ... pogoda raczej w uk tez dziś nie sprzyja ...

Co do uplawow to ze mnie tez trochę leci ale wydaje mi się ze ro bardziej wina tego
Iż biorę trzy razy dziennie żel dopochwowy z progesteronem Crinone i to pewnie przez to ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
niestety ale na noc do pracy ten tydzień :( już od kilku dni piłam.herbatę z sokiem malinowym albo z miodem i cytryną a mimo i tak zachorowałam

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Krążek inaczej pessar zakłada się na szynkę macicy żeby przestała się skracać ;)

Dużo zdrówka !

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju, znam ten ból :( Byle na przeziębieniu poprzestało! (ja już od 2 tygodni walczę i kto wie czy nie skończy się na antybiotyku :()
U mnie tylko katar który w sumie najbardziej przeszkadza w spania a tak to póki co ok i oby gorzej nie było :-) a U lekarza byłaś już z tym przeziębieniem?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie zaczęło się już rzyganie. Masakra.
W ciąży z synkiem wymiotowałam całą ciążę. Do 5 mca codziennie po kilka razy. Byłam wykończona. Oby teraz nie było tak samo.
 
U mnie właśnie niedawno zemdlilo trochę myślałam że zwymiotuje. Teraz jak zjadłam to dziwnie trochę na żołądku więc mam nadzieję że w pracy nie będę latać i wymiotować. Myślę że i U mnie mogą zaczynać się pomału mdłości albo po prostu jakieś problemy tylko trawienne lub wirusowka, no okaże się.

Dziewczyny, a tak trochę z innej beczki, sprawdziła się U was teoria ze brzydka cera trądzikowa i dziewczyna była czy to tylko takie wróżby z palca wyssane? Moją koleżankę wysypalo w ciąży i urodziła Tosie, a inna miała czystą cerę i synów :-) więc może coś w tym.jest?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie właśnie niedawno zemdlilo trochę myślałam że zwymiotuje. Teraz jak zjadłam to dziwnie trochę na żołądku więc mam nadzieję że w pracy nie będę latać i wymiotować. Myślę że i U mnie mogą zaczynać się pomału mdłości albo po prostu jakieś problemy tylko trawienne lub wirusowka, no okaże się.

Dziewczyny, a tak trochę z innej beczki, sprawdziła się U was teoria ze brzydka cera trądzikowa i dziewczyna była czy to tylko takie wróżby z palca wyssane? Moją koleżankę wysypalo w ciąży i urodziła Tosie, a inna miała czystą cerę i synów :-) więc może coś w tym.jest?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie żadne zabobony się nie sprawdziły, buzia gładka, jakaś nawet ładniejsza. Miałam ciągoty na kwaśne i słone aż sama wierzyłam, że to chłopiec. A w 13tygodniu okazało się, że to Ona moja ukochana
 
Do góry