reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Fajne porównanie! :)

Nigdy się tu nie kryłam z tym, że w obecnej ciąży KAŻDE jedzenie wygląda dla mnie smacznie - ale dziś przeszłam samą siebie ;) Jadamy w domu raczej jak najbardziej zdrowo się da, syfu raczej nie kupujemy (jasne że chipsy, KFC, czekolada itd. nam się zdarzają, radykałami też nie jesteśmy ;)) - a dzisiaj moja ciążowa zachcianka to było coś czego chyba od wczesnych studiów (2004, może 2005) nie jadłam - gorący kubek :D 2x żurek z torebki do tego ziemniaczki (też z proszku) ze śmietaną i masełkiem, zagryzałam ... żelkami, a popijałam mlekiem ;) To było pyszne! Na codzień w pracy muszę się kryć, bo wszyscy domyśliliby się w sekundę :D ... a na obiad zamówioną mam już chińszczyznę.
o boze no to mieszanka wybuchowa.najeaznirjsze że smakowało [emoji12] [emoji12] [emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gosia101318 a co Ty robisz z octem codziennie?
Ja właśnie gotuje barszcz czerwony z ziemniakami to dodałam octu właśnie.

U mnie też 0,5 kg ale na minus.

@Mecenasowa27 a czasem Ty się z terminem nie łapiesz na maj? Bo ja mam dziś 8+3 i termin mam na 1.06. Chyba z terminami to idziemy na pierwszy rzut jako pierwsze ale w praktyce to pewnie część już w maju się rozpakuje:)
Wg kalkulatora internetowego to 30 maj a na ostatniej wizycie lekarz mi nawet nic nie powiedziała na te temat ale weszłam na czerwiec bo tu było tylko 10 stron do przeczytania a majowek bym nie nadrobila :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam wyniki bety jest na poziomie 8745 wiec lekarka zadowolona na dzien dzisiejszy wykluczamy poza maciczna. Teraz kwestia czy rośnie czy spada. Jak spada to zle znaczy ze juz za pozno. A jak rośnie yo lepiej ale zobaczymy jak dzidzia bedzir sie rozwijać;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam wyniki bety jest na poziomie 8745 wiec lekarka zadowolona na dzien dzisiejszy wykluczamy poza maciczna. Teraz kwestia czy rośnie czy spada. Jak spada to zle znaczy ze juz za pozno. A jak rośnie yo lepiej ale zobaczymy jak dzidzia bedzir sie rozwijać;)
Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! :D
Ja na wszystko mam ochotę, a jak już zobaczę jedzenie to nie ma opcji, żebym zjadła więcej niż rozsądek każe. Niby nie mam mdłości, nie wymiotuję, ale czasem w ciągu dnia tak mi się lekko niedobrze robi. Jedzenie staje mi w gardle.
Widzisz - ja też to mam - to znaczy takie nudności - raz lżejsze, raz większe (dziś w aucie to naciągało mnie tak, że już nerwowo szukałam czy mam jakąś reklamówkę foliową w "śmietniku" przed fitelem pasażera ;) Ale w żaden sposób nie ogfanicza mi to jedzenia - po prostu chyba apetyt przeważa nad tym odczuciem ;) A Tobie współczuje... a co do spodni to na allegro da się kupić takie kolorowe gumy (szerokość 8 cm) - i podpatrując jakiś DIY przerobić jakieś przedciążowe jeansy w takie fajne ciążowe - polecam! :)
o boze no to mieszanka wybuchowa.najeaznirjsze że smakowało [emoji12] [emoji12] [emoji12]
Sama jak czytam to co napisałam to nie mogę uwierzyć jakie to było pyszne - bo wygląda tak sobie (delikatnie mówiąc ;))
 
Super! :D

Widzisz - ja też to mam - to znaczy takie nudności - raz lżejsze, raz większe (dziś w aucie to naciągało mnie tak, że już nerwowo szukałam czy mam jakąś reklamówkę foliową w "śmietniku" przed fitelem pasażera ;) Ale w żaden sposób nie ogfanicza mi to jedzenia - po prostu chyba apetyt przeważa nad tym odczuciem ;) A Tobie współczuje... a co do spodni to na allegro da się kupić takie kolorowe gumy (szerokość 8 cm) - i podpatrując jakiś DIY przerobić jakieś przedciążowe jeansy w takie fajne ciążowe - polecam! :)

Sama jak czytam to co napisałam to nie mogę uwierzyć jakie to było pyszne - bo wygląda tak sobie (delikatnie mówiąc ;))
Super cieszymy się razem z Tobą oby teraz tylko beta pięknie urosła :-) ja jestem pozytywnej myśli :-) ale.Super że taka.fajna wiadomość dostałaś :-) to kiedy teraz na kolejną betę idziesz?


Ja mdłości nie mam, jem ostatnio też jakby mniej, tylko zazwyczaj po jedzeniu czegokolwiek czuje taki ciężar na żołądku jakbym kamień połknęła i ciągle mi się odbija hmm powietrzem bo nawet nie jedzeniem. Czasami te odbijanie jest tak uciążliwe i nieprzyjemne ze zaczyna mnie modlić ale nie wymiotuje.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja znowu zasypiam na stojąco. Godzina 21 ja już śpię gdzie zawsze do 23 oglądałam seriale.

A dziś o 22 nasz serial zaczyna się kolejny sezon! Muszę go zobaczyć może jakoś jakimś cudem wytrzymam;)

Wizyta zaklepana! Teraz kurde będę odliczać tylko do wizyty haha



Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś kontrola u mojego lekarza prowadzącego, dostałam namiar z polecenia.
Wizyta na 12.15, a weszłam o 13.50! Masakra, tyle ludzi a każda Pani po 20 min w gabinecie.
Ale warto...doktor fajny tylko ciężko się dostać, zapisałam się na 20.11 ale powiedział że za późno i mam iść 06.11. A tam nie ma już miejsc, więc będe czekać czy mnie weźmie dodatkowo :D
Serduszko pięknie bije, zwiększył luteine, mam teraz 2x2, a miałam 2x1.
I przepisał Duphaston, mam brać jak skończe luteine. Za 2 tygodnie zleci wszystkie badania. Fajny i sympatyczny lekarz :D tylko to oczekiwanie...leki mam brać do 12 tygodnia.
Dziewczyny poniżej 35 roku życia będziecie robić badania prenatalne? Wiem że po 35 r.ż są za darmo.
 
reklama
Do góry