reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Czy moge i ja sie tutaj przywitac?Po moich przejsciach lekko niesmialo ale w koncu sie odwazylam bo juz 4 albo 5 raz sie biore za napisanie tutaj :)

Gratki oczywiscie dla wszystkich czerwcowych Mamus no i spokojnych,bezproblemowych ciaz [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
Hej [emoji6] super przybywa Nas tutaj

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widze ze calkiem juz sporo czerwcowych Mamusiek.I super czym wiecej tym lepiej [emoji1]
Ja czekam na 3 Okruszka

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Ja mam nawilżacz-oczyszczacz VENTA i jest super (drogi, ale podoba mi się mechanizm działania i to, że 90% części mogę myć w zmywarce ;)). W sesonie grzewczym jak go nie używam to mam non stop infekcje - ale fakt faktem jestem alergikiem ;)
A inhalator też jest super pomysłem! My mamy Beurera dziecięcy (ale też z maską i ustnikiem dla dorosłych) i też jesteśmy zadowoleni - jak tylko ktoś zaczyna chorować to od razu inhalacje kilka razy dziennie i jest lepiej :)
Ja jestem generalnie taką ekomamą. Średnią córkę bardzo długo karmiłam piersią, nie stosuję antybiotyków. Od dwóch lat moje dzieci nie chorują. Nosiłam też w chuście i już rozglądam się za chustami dla noworodzia, swoje poprzednie posprzedawałam.
Może ekomamą nie jestem - tzn. eko ogranicza się u mnie do ekologicznego jedzenia (mam "swoją" panią ze wsi - 20km od nas - do której raz w tygodniu jeżdżę i kupuję co tam ma: przez jajka, kurczaki, warzywa, owoce - oczywiście wszystko sezonowe :D) ;) Ale Stasia karmiłam piersią przez 18 miesięcy i to było super - jak się uda to tego bąbla też będę :)
Witam mogę po cichutku się przyłączyć?
Nie warto po cichutku ;) Witamy i gratulacje! :)
 
reklama
Czy moge i ja sie tutaj przywitac?Po moich przejsciach lekko niesmialo ale w koncu sie odwazylam bo juz 4 albo 5 raz sie biore za napisanie tutaj :)
Gratki oczywiscie dla wszystkich czerwcowych Mamus no i spokojnych,bezproblemowych ciaz [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]
[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
I tego samego też Tobie życzymy - witaj na pokładzie :D
 
Do góry