reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę że macie to za sobą. U mnie do terminu 11 dni. Czekam właśnie na wizytę to zobaczymy czy zaczyna się coś ruszać.
 
reklama
Ja sierota nadal w dwupacku!
Dokładnie, do soboty jeszcze 3 dni [emoji6] poza tym masz bliżej niż dalej. A jak nie urodzisz 26-go to masz się zgłosić do szpitala, czy do giną, czy jak to wygląda? Ale by było super, jakbyś urodziła w Dzień Matki [emoji4] najpiękniejszy prezent
 
Dokładnie, do soboty jeszcze 3 dni [emoji6] poza tym masz bliżej niż dalej. A jak nie urodzisz 26-go to masz się zgłosić do szpitala, czy do giną, czy jak to wygląda? Ale by było super, jakbyś urodziła w Dzień Matki [emoji4] najpiękniejszy prezent
Ja aktualnie mam ktg 2*w tygodniu w szpitalu,w ktorym chcę rodzić. Tam sytuacja wygląda tak,że 8dni po terminie robią ci ktg i usg i lekarz decyduje czy na oddział czy do domu. Jak do domu to 11 dnia przyjmują na oddział i wtedy coś robią.
 
Do prywatnego już lekarza chyba nie pójdę bo szkoda mi już kasy...dzwonić mogę...
Natomiast w szpitalu i tak pokazuję skierowanie na ktg i książeczkę tego z NFZ. I wizytę mam ustaloną po terminie na 28.05 ale on co najwyżej sprawdza mi szyjke i tyle.
 
A ja jeszcze nie zjadłam ani jednej.. Muszę sobie kupić i zrobić jakiś pyszny deser z galaretka [emoji39] no i oczywiście że śmietana na słodko też!
Ja ostatnio robiłam koktajl, bo były takie średnio słodkie, więc lepiej było je wypić z maślanką niż zjeść sote. A te dzisiejsze są tak pyszne że nic im nie trzeba.
Za śmietaną nie przepadam. I dobrze bo biodra mam wystarcjąco duże i bez niej...[emoji57]
 
reklama
Ja ostatnio robiłam koktajl, bo były takie średnio słodkie, więc lepiej było je wypić z maślanką niż zjeść sote. A te dzisiejsze są tak pyszne że nic im nie trzeba.
Za śmietaną nie przepadam. I dobrze bo biodra mam wystarcjąco duże i bez niej...[emoji57]
E tam, dupą się już nie przejmuje, jaką wyhodowałam se przez 9 miesięcy, to taką mam- teraz nie ma co sobie już odmawiać [emoji14] mamy w końcu jeszcze tylko kilka dni na szaleństwo, bo potem już tylko suchary i ryż [emoji12]
A truskawki pewnie teraz z każdym dniem słodsze [emoji39]
 
Do góry